کد خبر: ۴۰۷۸۳
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۶
جابجایی و شادی بی حد و وصف مردم به صورت هم زمان گاهی باعث وقوع زلزله می شود.

زلزله زمانی اتفاق می افتد که قسمت های بزرگی از پوسته زمین به طور ناگهانی کنار یکدیگر عبور می کنند، به زبان ساده تر جابجایی گسل های زیر زمینی اصلی ترین عامل به وجود آمدن زلزله هستند و یا این که آزاد شدن انرژی گاهی باعث به وجود آمدن چنین پدیده ای می  شود.

گاهی فوتبال نیز باعث رخ دادن زلزله می شود؛ زمانی که تیم ملی مکزیک توانست در چارچوب مرحله گروهی جام جهانی 2018 روسیه با یک گل از سد مدافع عنوان قهرمانی عبور کند، در اتفاقی غیر قابل باور درست در ساعت11:32 به وقت محلی مکزیک و همزمان با به ثمر رسیدن گل لوزانو به آلمان در دو ناحیه در خاک مکزیک زلزله به ثبت رسید.

گویا شادی بی حد و وصف مردم این کشور پس از به ثمر رسیدن گل باعث آزاد شدن انرژی زمین شده است، حالا یک لحظه تصور کنید تیم برانکو بتواند باخت 2_0 در دیدار رفت را شنبه شب در استادیوم آزادی جبران کند، قطعا شادی مردم پس از به ثمر رسیدن گل دوم و یا سوم پرسپولیس به کاشیما بیش از آن چیزی خواهد بود که مکزیکی ها  رقم زدند؛  پس باید  آمادگی لازم برای وقوع زلزله را داشت.

نکته جالب در مورد وقوع زلزله در تهران حتی یک یا دو ریشتر به دلیل گل های شاگردان برانکو به کاشیما شعار همیشگی هواداران این تیم << پرسپولیس زلزله  / محبوب هرچی دله>> نیز به حقیقت خواهد پیوست.


منبع:ورزش 11
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد