ماه مبارک رمضان مبارکباد      27 اردیبهشت روز روابط عمومی و ارتباطات گرامی باد
      
کد خبر: ۴۰۷۸۷
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۳
تارنمای خبری آمریکایی'د هیل'(TheHill)گزارش داد که میلیاردر روسی خریدار عمارت دونالد ترامپ درسال 2008در فلوریدا، روز گذشته با دستور بازرس مولر در ارتباط با فساد در موناکو فرانسه بازداشت شد.

به گزارش روز چهارشنبه بدر پرس به نقل از ایرنا، هیل افزود : دیمیتری ریبولفوف، رییس سابق باشگاه فوتبال موناکو دیروز توسط مقامات در موناکو بازداشت شد و به اتهام فساد مالی و سوء استفاده از نفوذ خود تحت بازجویی قرار گرفته است.

وکلای ریبولفوف او رابی گناه دانسته و خواستار رعایت حقوق قانونی در روند قضایی وی شدند. آنها همچنین اعتراض خود را به مصادره تلفن همراه موکل شان در فرایند بازداشت اعلام کردند.
ریبولفوف عمارت ترامپ را در فلوریدا به قیمت 95 میلیون دلار در سال 2008 خریده بود. عمارتی که خود ترامپ آن را در چهار سال پیش از آن(2004) به قیمت 41میلیون دلار خریداری کرده و تنها با گذشت چهار سال تا این اندازه بر قیمت آن افزوده شد.کارشناسان می گویند که قیمت واقعی این عمارت در آن زمان 50 میلیون دلار بوده است.
ریبولفوف هیچگاه در آن عمارت سکونت نداشت و آن را به سه قطعه تقسیم و تاکنون دو بخش آن را به مبلغ 71 میلیون دلار فروخته است.

خرید این ملک توسط این میلیاردر روس در چارچوب بررسی ارتباطات مربوط به توافق بین ترامپ و دولت روسیه در انتخابات 2016 ریاست جمهوری مورد تعقیب قرار گرفته است.
دونالد ترامپ رئیس جمهوری فعلی آمریکا متهم است که در انتخابات 2016 با روسیه تبانی کرده و مسئولان ارشد ستاد انتخاباتی وی با عوامل مسکو در ارتباط بوده اند.
بر این اساس، بازرس رابرت مولر حدود دو سال است که به انجام تحقیقات در این زمینه مشغول بوده و تاکنون برخی از مقامات ستاد انتخاباتی ترامپ و همچنین فرزند و دامادش فراخوانده شده اند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد