17 مرداد روز خبرنگار بر تلاش گران عرصه خبر و رسانه گرامی باد . همزمان با روز خبرنگار بدر پرس پنجساله شد .
      
کد خبر: ۴۱۰۳۱
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۱
امروز جمعه 1397/9/9 با ورود سامانه بارشی جدید به کشور بارش در مناطق مرتفع و سردسیر شمال غرب به شکل برف خواهد بود. از شامگاه پنجشنبه 1397/9/8 تا اوایل هفته آینده در سواحل دریای خزر بارش باران و وزش باد و کاهش نسبی دما رخ می‌دهد.
به گزارش بدر پرس به نقل از روابط عمومی سازمان هواشناسی کشور، احد وظیفه، مدیریت پیش‌بینی و هشدار این سازمان، با اشاره به پایداری جو از چهارشنبه تا جمعه 1397/9/9 در غالب مناطق کشور، گفت: سکون نسبی هوا روزهای چهارشنبه و پنجشنبه، افزایش غلظت آلاینده‌های جوی و کاهش کیفیت هوا را در شهرهای صنعتی و پرجمعیت به دنبال خواهد داشت.

وی با اشاره به وزش باد نسبتاً شدید جنوبی از چهارشنبه تا بعدازظهر پنجشنبه 1397/9/8 در اردبیل و سواحل خزر، تصریح نمود: وزش باد موجب افزایش دما در سواحل شمالی کشور و اردبیل خواهد شد.

مدیریت پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور با شمالی شدن جریانات در سواحل دریای خزر از بارش باران و وزش باد و کاهش نسبی دما از شامگاه پنجشنبه و تداوم آن تا اوایل هفته آینده خبر داد.

به گفته این مسئول، روز جمعه 1397/9/9 با ورود سامانه بارشی جدید ابتدا در مناطقی از شمال غرب و سپس غرب کشور ابرناکی، بارش باران و وزش باد آغاز شده و روز شنبه بر مقدار بارش در این مناطق افزوده خواهد شد. در این مدت بارش در مناطق مرتفع و سردسیر شمال غرب به شکل برف خواهد بود.

وظیفه در مورد نوسان دما در سواحل دریای خزر گفت: از چهارشنبه تا پنجشنبه دمای هوا در سواحل دریای خزر بین 4 تا 6 درجه افزایش یافته و انتظار می‌رود روز جمعه بین 6 تا 8 درجه کاهش یابد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد