عیدباستانی نوروز 1400  و بهار طبیعت بر همگان مبارک باد .با آرزوی از بین رفتن ویروس کرونا      
کد خبر: ۴۱۱۰۲
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۴
امضای تفاهم نامه همكاری میان شركت ملی حفاری ایران و دانشگاه شیراز
شرکت ملی حفاری ایران و دانشگاه شیراز به منظور ایجاد گسترش زمینه های همکاری علمی، آموزشی و پژوهشی تفاهم نامه همکاری امضاء کردند.

شرکت ملی حفاری ایران و دانشگاه شیراز به منظور ایجاد گسترش زمینه های همکاری علمی، آموزشی و پژوهشی تفاهم نامه همکاری امضاء کردند . 

به گزارش بدر پرس به نقل از  روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران این سند همکاری با هدف رفع نیازهای موجود در صنایع، خاصه صنعت حفاری از سوی مهندس سید عبدالله موسوی مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره شرکت ملی حفاری ایران و دکتر حمید نادگران رئیس دانشگاه شیراز امضاء و مبادله شد . 

مدیر پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت شرکت ملی حفاری ایران در باره محورهای این همکاری توضیح داد: در چارچوب این تفاهم نامه طرفین در ارتباط با بومی سازی و انتقال فناوری نوین و بهره گیری بهینه از ظرفیت های دانشگاه در راستای اولویت های پژوهشی شرکت همکاری می کنند . 

بیژن سیستانی گفت: تعریف و اجرای پروژه های صنعتی و پایان نامه های تحصیلات تکمیلی، راه اندازی و توسعه رشته/ گرایش های مورد نیاز دو طرف، ایجاد دفتر هماهنگی امور پژوهش و فناوری در دانشگاه از دیگر محورهای این تفاهم نامه است . 

وی افزود: از دیگر محورهای این سند همکاری می توان به بهره گیری متقابل از نخبگان و کارکنان شرکت در امور آموزشی و پژوهشی، تسهیل در بهره گیری متقابل از امکانات رفاهی برای بازدیدکنندگان، برگزاری همایش های ملی و بین المللی و تخصصی و استفاده همسو از خدمات فنی و آزمایشگاهی اشاره داشت . 

مدیر پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت شرکت ملی حفاری ایران با بیان اینکه مدت اعتبار این تفاهم نامه پنج سال و با توافق دو طرف قابل تمدید است، افزود: برای پیگیری مفاد تفاهم نامه کمیته راهبری مشترک از دو مجموعه تشکیل  و نسبت به انجام کار کارشناسی و نتایج حاصله  اقدام خواهند کرد . 

سیستانی یادآور شد: این شرکت در راستای توسعه همکاری و هم افزایی میان صنعت و دانشگاه در سال های اخیر با مراکز علمی، پژوهشی و پارک های علم و فناوری از جمله دانشگاه صنعت نفت، پژوهشگاه صنعت نفت، دانشگاه های صنعتی شریف، امیرکبیر، تهران، دانشگاه شهید چمران اهواز و پارک علم و فناوری خوزستان تفاهم نامه همکاری منعقد، که منجر به دستاوردهای قابل توجهی در زمینه های بومی سازی قطعات و تجهیزات و استفاده از ظرفیت های علمی پژوهشی فیمابین شده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد