عید باستانی نوروز و آغاز سال 1398 بر شما مبارکباد      سال 1398 سال رونق تولید در کشور      میلاد با سعادت حضرت مهدی عج مبارکباد.      
کد خبر: ۴۱۱۲۶
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۲


نرخ‌های اعلام شده در پایگاه خبری - تحلیلی  بدر پرس به نقل ازتیتر یک آنلاین بیانگر میانگین وزنی نرخ خرید و فروش ارز بر مبنای معاملات ثبت شده در " سامانه نظارت ارز (سنا) " توسط بانکها و صرافی‌های مجاز کل کشور است.

قیمت طلا
 

قیمت طلا : امروز پنجشنبه ۱۵ آذر ۹۷ هر گرم طلای ۱۸ عیار هم ۳۴۵,۱۲۰ تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۲۳۴٫۴۰ دلار معامله می‌شود.

 اونس جهانی ۱۲۳۴٫۴۰ دلار
مظنه ( طلای ۱۷ عیار ) ۱,۴۹۵,۰۰۰ تومان
گرم ۱۸ عیار ۳۴۵,۱۲۰ تومان
گرم ۲۴ عیار۴۵۲٫۴۷۰ ۴۶۰,۱۶۰ تومان
 

قیمت جهانی طلا امروز:
قیمت هر اونس طلا امروز پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷ به ۱۲۳۶ دلار‌و ۸۵ سنت رسید. دیروز قیمت فلز زرد تا ۱۲۴۱ دلار‌و ۸۶ سنت بالا رفته بود که بالاترین رقم از  ۲۶ اکتبر تاکنون بود. قیمت طلا ی آمریکا‌ نیز امروز  با ۰٫۴ درصد کاهش به ۱۲۴۱ دلار و ۴ سنت رسید.

 

 

قیمت سکه امروز :
قیمت سکه

 

به گزارش تیتر یک آنلاین، امروز پنجشنبه ۱۵ آذر ۹۷ در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌ بهار آزادی طرح جدید ۳ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۳ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان معامله می‌شود. در بازار آزاد هر قطعه نیم‌ سکه بهار آزادی یک میلیون ۹۵۰ هزار تومان، ربع‌ سکه یک‌میلیون و ۱۵۰ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۶۵۰ هزار تومان فروخته می‌شود. 

 

سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۳٫۵۵۰٫۰۰۰ تومان
سکه تمام‌ بهار آزادی طرح جدید ۳,۹۰۰,۰۰۰ تومان
نیم‌ سکه بهار آزادی ۱,۹۵۰,۰۰۰ تومان
ربع‌ سکه ۱,۱۵۰,۰۰۰ تومان
سکه گرمی ۶۵۰٫۰۰۰ تومان
 

 

قیمت دلار امروز :


 

نرخ خرید و فروش دلار در صرافی ملی
امروز پنجشنبه ۱۵ آذر ماه ۱۳۹۷ صرافی ملی وابسته به بانک ملی ایران قیمت خرید دلار را ۱۱۳۰۰ تومان و قیمت فروش این ارز را ۱۱۳۳۰ تومان اعلام کرد.

نرخ خرید یورو در این صرافی ۱۲۸۱۳ تومان و نرخ فروش یورو ۱۲۸۵۸ تومان می باشد.

 

قیمت خرید دلار توسط بانک ها
امروز پنجشنبه ۱۵ آذر ۹۷  بانک های عامل قیمت دلار را ۱۱ هزار و ۲۵۷ تومان و ۷ ریال، قیمت یورو را ۱۲ هزار و ۷۴۵ تومان و ۵ ریال و قیمت پوند انگلیس را ۱۴ هزار ۲۸۰ تومان و ۱ ریال برای خرید از مردم اعلام کرده اند.

گفتنی است قیمت خرید دلار با کاهش ۲۰ تومانی، قیمت یورو با کاهش ۸۶ تومانی و قیمت پوند با کاهش ۹۴ تومانی در بانک های عامل نسبت به روز گذشته اعلام شده است.

نرخ خرید ارز در بانک‌ها، از زمان اعلام تا هفته گذشته عموما رو به افزایش بوده است؛ به طوری‌که نرخ خرید دلار در شعب ارزی بانک‌ها در ابتدا از ۹۵۰۰ تومان آغاز شد و به بیش از ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان نیز رسید، اما از حدود دو هفته پیش بانک‌ها نرخ خرید دلار را کاهش دادند.

 

قیمت دلار در بازار آزاد
دلار در بازار آزاد ۱۱٫۴۵۰ تا ۱۱٫۷۰۰ تومان داد و ستد می شود.

 

 قیمت ارز امروز:
قیمت ارز

 

قیمت انواع ارز در بازار آزاد 
قیمت دلار: ۱۱,۷۰۰ تومان

قیمت یورو:  ۱۳٫۳۰۰ تومان

قیمت پوند انگلستان: ۱۴/۷۰۰ تومان

قیمت دلار کانادا: ۸.۸۰۰ تومان

قیمت دلار استرالیا:  ۸.۴۵۰ تومان

قیمت فرانک سوییس: ۱۱/۷۰۰ تومان

قیمت یوان چین: ۱۶۹۰ تومان

قیمت درهم امارات:  ۳۱۸۰ تومان

قیمت لیر ترکیه:  ۲۲۲۰ تومان

 

قیمت ارز مسافرتی:
شعب منتخب بانک های ملی، تجارت، ملت، سامان و پارسیان که مسئولیت فروش ارز مسافرتی به مردم را برعهده دارند، روزانه بعد از دریافت نرخ ارز از سوی بانک مرکزی توزیع ارز به مسافران را آغاز می کنند.

شعب منتخب فروشنده ارز مسافرتی در نظام بانکی فروش ارز مسافرتی را طبق روال روزهای قبل، بعد از ساعت ۱۱ آغاز کرده و به مسافران یورو را با قیمت ۱۳ هزار و ۱۱۵ تومان و ۵ ریال می فروشند که با احتساب کارمزد ۷ در هزار به رقمی حدود ۱۳ هزار و ۲۰۰  تومان می رسد. نرخ امروز نسبت به  روز گذشته با کاهش ۵۱ تومانی همراه بوده است.

گفتنی است، امروز قیمت یورو در صرافی های دولتی ۱۲۸۵۸ تومان اعلام شده است که نسبت به دیروز کاهش داشته است. البته در این صرافی ها یورو از مردم ۱۲ هزار و ۸۱۳ تومان خریداری می شود.

 

نرخ ارز دولتی:
امروز پنجشنبه ۱۵ آذر ۹۷ بانک مرکزی در جریان قیمت گذاری ۳۹ ارز دولتی موجود در معاملات امروز چهارشنبه  ۱۴ آذرماه مرکز مبادلات ارزی نرخ ۲۳ ارز را نسبت به روز گذشته ارزان و نرخ ۱۲ ارز را کاهش داد؛ البته نرخ ۴ ارز را هم ثابت نگه داشت.

برهمین اساس، قیمت دلار امریکا بدون تغییر نسبت به دیروز ۴۲۰۰ تومان تعیین شد؛ البته دولت اعلام کرده با دستور رئیس جمهور قیمت دولتی دلار امریکا تا فروردین ۹۸ ثابت خواهد بود. به همین علت ماه هاست که قیمت دلار تغییر نکرده است.

یورو در مرکز مبادلات ارزی با کاهش قیمت نسبت به روز گذشته ۴۷۵۸ تومان،‌ قیمت درهم امارات ۱۱۴۳ تومان و قیمت پوند انگلیس نیز ۵۳۳۳ تومان قیمت خورده و به واجدان شرایط دریافت ارزهای دولتی فروخته می شود.

نرخ ارز رسمی(ریال)
‏ …………………………………………………….
‏ ‏
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد