ماه مبارک رمضان مبارکباد      27 اردیبهشت روز روابط عمومی و ارتباطات گرامی باد
      
کد خبر: ۴۱۱۳۰
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۴
رییس سازمان مدیریت پسماند از حضور موثر این سازمان در نمایشگاه هفته پژوهش خبر داد.
به گزارش بدر پرس به نقل از  اداره ارتباطات سازمان مدیریت پسماند، محمدرضا قنواتی که از نمایشگاه هفته پژوهش در محل دائمی نمایشگاههای استان بازدید می کرد،گفت: معتقد به فعالیتهای پژوهش محور هستم و رویکرد جدید این سازمان برهمین مبنا و الزام پروژه های عمرانی به دارابودن پیوست های پژوهشی زیست محیطی و فنی و علمی است.

رییس سازمان مدیریت پسماند افزود: سرفصل های پژوهشی که سازمان در سال جاری ابلاغ کرده، شامل تکنیک های دفن پسماند، فراوری وبازیافت پسماند ،تاثیرات زیست محیطی پسماند،مدیریت یکپارچه پسماند، اقتصاد پسماند وانرژی های نو و پسماند می باشدو از همه شرکتهای فعال در بخش فناوری های جدید و سازگار با محیط زیست برای شرکت در این طرح های پژوهشی دعوت می کنم.
این مقام مسئول ضمن تشکر از زحمات دست اندرکاران در برگزاری نمایشگاه امسال هفته پژوهش در استان خاطر نشان کرد: اساس توسعه وپیشرفت و هر گونه تحول ،اهتمام به پژوهش واستفاده از آخرین پیشرفت های علمی است.

قنواتی در پایان تصریح کرد:پارک علم وفناوری استان ،دانشگاه شهید چمران ودانشگاه علوم پزشکی، می توانند نقش مهمی در علمی شدن فعالیتهای سازمان پسماند داشته باشند و این سازمان هیچ محدودیتی در استفاده وبرخورداری از پژوهش های علمی ندارد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد