ماه مبارک رمضان مبارکباد      27 اردیبهشت روز روابط عمومی و ارتباطات گرامی باد
      
کد خبر: ۴۱۱۳۷
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۸
به گزارش پایگاه خبری بدر پرس _دفتر اهواز: یکی از ساکنان قدیمی منطقه سپیدار اهواز مطلبی در انتقاد از بی آبی و قطع مکرر آب در این منطقه به دفتر پایگاه خبری بدر پرس ارسال کرده که بقرار ذیل است:

آقای مدیرعامل محترم آبفااستان خوزستان به وضعیت نابسامان ودامنه دار بی آبی سپیدار اهوازچه وقت پایان داده می شود و چه کسی رسیدگی می کند؟

قطعی بیش از بیست ساعت درطول شبانه روز آب درمنطقه سپیدارو درطی  ۲۵ روزگذشته دراین محل (بویژه خیابانهای ۲۹ به بعد)شهروندان ساکن دراین منطقه را جدا کلافه کرده است و اعتراض جدی ساکنین را بهمراه دارد، این درحالی است که تاکنون نه حضرتعالی و نه همکاران مسول شما حتی حاضربه جوابگویی صادقانه ونهایی به این مشکل دامنه دارنبوده ونیستید. 

سوال اینجاست که اگر مشکل کلی است چرا این وضعیت شامل حال بقیه نقاط اهواز نمی شودو اگر مشکل فنی است آیا مدت ۲۵روز گذشته تاکنون برای رفع مشکل کافی نیست. و آیا بنظرحضرتعالی و همکاران شما هربار ، بارندگی ، یا تقویت شبکه ،کدورت آب، بیماری پای پلها و موارد مشابه رابهانه کردن برای رفع مسولیت ازاین بابت  منطقی است.

 لازم به ذکراست ازتابستان سالجاری تاکنون  همواره همکاران شما متاسفانه برای پاک کردن صورت مساله باصطلاح باتانکر درحال  آب رسانی به ساکنین این منطقه می باشندو مردم سپیدارهمت عالی تری را ازشما و همکارانتان درجهت حل مشکل نهایی مزبورطلب می کنند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد