عیدباستانی نوروز 1400  و بهار طبیعت بر همگان مبارک باد .با آرزوی از بین رفتن ویروس کرونا      
کد خبر: ۴۱۳۰۶
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۳
مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران از واریز مبلغ دو دوره نفت کارت کارکنان رسمی و ارکان ثالث این شرکت همزمان با اول دیماه سالروز تاسیس شرکت خبر داد.
مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران از واریز مبلغ دو دوره نفت کارت کارکنان رسمی و ارکان ثالث این شرکت همزمان با اول دیماه سالروز تاسیس شرکت خبر داد .

به گزارش بدر پرس به نقل از روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران مهندس سید عبدالله موسوی ضمن تبریک سی و نهمین سالگرد تأسیس شرکت به مجموعه  کارکنان سختکوش شرکت گفت: با پیگیری های به عمل آمده و اهتمام مدیریت ارشد شرکت ملی نفت ایران اعتبار پرداخت این نفت کارت ها تامین و از سوی مدیریت مالی اوایل هفته آینده  به حساب کارکنان واریز می گردد . 

وی افزود:  همچنین با تمهیدات صورت گرفته حقوق و مزایای کارکنان اعم از رسمی، قراردادی و بخشی از همکاران ارکان ثالث روز پنجشنبه ۲۹ آذرماه پرداخت و مابقی از روز شنبه اول دی ماه به حساب ذینفعان پرداخت می شود . 

مدیر عامل شرکت ادامه داد:باپیگیری های صورت گرفته و تأمین اعتبار، کارانه شش ماه دوم سال گذشته کارکنان ارکان ثالث نیز با حقوق آذر ماه پرداخت شد .

موسوی با تاکید به توجه بیش از پیش به خدمات رفاهی مجموعه کارکنان و خانواده ها اظهار کرد:  با پی جویی مدیریت های ستادی شرکت در سال جاری طی روزهای اخیر شاهد برنده شدن شرکت در چند مناقصه در زمینه حفاری و خدمات جانبی بودیم که نوید بخش توفیق شرکت در تحقق اهداف سازمانی در سال آتی می باشد .
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد