کد خبر: ۴۱۳۸۱
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۲
المجتهد فاش کرد؛
اقتصادنیوز؛ المجتهد، افشاگر معروف سعودی ضمن اعلام مکانی که عاملان قتل خاشقچی در آن نگهداری می‌شوند، مدعی شد حالت روانی این افراد بسیار بد است و بارها دست به خودکشی ناموفق زده‌‌اند.

به گزارش بدر پرس به نقل از فارس؛ افشاگر معروف سعودی «مجتهد» ادعا کرد تمام عوامل قتل روزنامه‌نگار منتقد این کشور «جمال خاشقچی» به جز «سعود القحطانی» مشاور دیوان سلطنتی هم‌اکنون در یک ساختمان  در مسیر «الدمام» نگهداری می‌شوند.

این ساختمان که وابسته به دستگاه امنیتی سعودی است از بیرون شبیه به ساختمان مسکونی کوچکی به نظر می‌رسد که به شدت از آن حفاظت می‌شود و 18 پزشک از بیمارستان ویژه دستگاه امنیتی عربستان سعودی مرتبا به این ساختمان رفت و آمد می‌کنند. 

وی افزود این افراد پیشتر در زندانی در کالج نظامی امنیت ملی عربستان سعودی معروف به کالج «نایف» قرار داشتند اما به دلیل سروصدای بسیار ، تلاش مکرر آنها برای خودکشی و نیز رسیدن صداهای آنها به دیگر زندانیان، به ساختمان یاد شده منتقل شدند؛ در این ساختمان هیچ زندانی یا کارمند دیگری به جز آنها حضور ندارند.

مجتهد در ادامه نوشت حالت روانی عاملان قتل خاشقچی بسیار بد است و آنها با تمام وسایل در دسترس از جمله کوبیدن شدید سر به دیوار برای خودکشی استفاده کرده‌اند، همه آنها این جمله را تکرار می‌کنند « همه اینها در راستای خدمت به بن‌سلمان و فداکاری برای او بود و اکنون با ما اینگونه رفتار می‌کند؟» ...  به همین دلیل  این افراد به مکانی منتقل شده‌‌اند تا در انزوای کامل باشند، جلوی خودکشی آنها گرفته شود و تحت نظارت شدید امنیتی و پزشکی قرار گیرند.
برچسب ها: خاشقجی
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد