دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۴۱۴۸۸
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۵
حزب کارگر استرالیا در اعلامیه انتخاباتی اعلام کرد در آینده استانداردهای پذیرش استاد را ارتقا می‌دهد تا دانشجویانی با نمرات پائین و نتایج ضعیف نداشته باشند.

به گزارش پایگاه خبری بدر پرس: از تایمز هایر اجوکیشن، حزب کارگر استرالیا اعلام کرده است که اگر در انتخابات بعدی برنده شود، استانداردهای پذیرش استاد در دانشگاه‌ها و معلمان در مدرسه‌ها را بالا می‌برد تا اطمینان حاصل کند که تنها باهوش‌ترین و بهترین افراد در موقعیت مهم استاد و معلم قرار می‌گیرند.

به گفته سخنگوی حزب کارگر، ارتقای استاندارد برای پذیرش استادان دانشگاهی ارتباطی با بازسازی سیستم دانشگاهی تقاضا محور این کشور ندارد. گفتنی است که در حال حاضر موقعیت‌های شغلی در دانشکده‌های پزشکی استرالیا به شدت تحت کنترل هستند. پیش‌بینی می‌شود که اعمال تهدیدهای حزب کارگر ضروری نخواهد بود؛ چراکه دانشگاه‌ها موافق افزایش سطح استانداردها برای پذیرش استادان هستند.

به گفته سخنگوی حزب کارگر استرالیا شغل‌های حوزه آموزش تنها باید به برترین دانشجویان برسد. ارتقای سطح استانداردها برای جذب برترین و باهوش‌ترین استادها و معلم‌ها بسیار جدی است؛ چراکه دانش‌آموزان و دانشجویان استرالیا لیاقت بهترین‌ها را دارند.

براساس گزارشی که در دسامبر سال گذشته منتشر شد، طی دهه گذشته میزان معلمان با مدرک تحصیلی کارشناسی‌ارشد در استرالیا از سه درصد به ۲۲ درصد رسیده است. با وجود اینکه اکثر معلمان استرالیایی دارای تحصیلات تکمیلی هستند؛ اما بیشتر تقاضانامه‌های تحصیلی در رشته آموزش از سوی دانش‌آموزانی هستند که عملکرد ضعیفی در دبیرستان داشته‌اند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد