کد خبر: ۴۱۵۰۷
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۲
امروز یک‌شنبه‏، ۲۳ دی‌ماه در صرافی بانک‌ها نرخ خرید دلار با افزایش ۵۰۰ تومانی قیمت نسبت به روز گذشته ۱۱ هزار و ششصد تومان تعیین شده است.

به گزارش بدر پرس:دلار در صرافی‌های بانک‌های امروز با افزایش قیمت ۵۰۰ تومانی نسبت به دیروز، ۱۱ هزار و ۶۰۰ تومان تعیین شده است.

صرافی ملی قیمت فروش دلار را برای امروز یک‌شنبه، ۲۳ دی‌ماه با افزایش پانصد تومانی نسبت به نرخ پایانی روز گذشته‏، ۱۱ هزار و ۶۰۰ تومان اعلام کرده است.

امروز صرافی‌ها دلار را با قیمت ۱۱ هزار و پانصد تومان خریداری می‌کنند.

همچنین امروز قیمت یورو نیز در صرافی‌های بانک‌ها با افزایش ۳۰۰ تومانی نسبت به روز گذشته ۱۳ هزار و ۱۰۰ تومان و قیمت خرید آن نیز ۱۳۰۰۰ هزار تومان اعلام شده است.

اما قیمت ارز مبادله‌ای بانک مرکزی در جریان قیمت‌گذاری ۳۹ ارز دولتی موجود در معاملات امروز یکشنبه ۲۳ دی‌ماه نرخ دلار آمریکا و سایر ارز‌های دیگر ثابت ماند و نسبت به دیروز هیچ‌گونه تغییر قیمتی اتفاق نیافتاد.

به این ترتیب بر اساس آمار بانک مرکزی نرخ هر دلار آمریکا در بازار امروز (یکشنبه، ۲۳ دی‌ماه) بدون تغییر نسبت به هفته گذشته ۴۲۰۰۰ ریال رقم خورد.

همچنین هر پوند انگلیس با حفظ ارزش خود نسبت به روز گذشته، ۵۳ هزار و ۹۲۹ ریال و هر یورو نیز در مدت مشابه ۴۸ هزار و ۱۶۰ ریال ارزش‌گذاری شد.

یورو در مرکز مبادلات ارزی ۴۸ هزار و ۱۶۰ ریال، درهم امارات ۱۱ هزار و ۴۳۷ ریال و پوند انگلیس ۵۳ هزار و ۹۲۹ ریال قیمت خورده و به واجدان شرایط دریافت، ارز دولتی نیز فروخته می‌شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد