عیدباستانی نوروز 1400  و بهار طبیعت بر همگان مبارک باد .با آرزوی از بین رفتن ویروس کرونا      
کد خبر: ۴۱۸۳۳
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۸
به گزارش بدر پرس به نقل ازسایت رسمی فوتبالی - جاسمین لنارد، نامزد سابق کریستیانو رونالدو، مدعی شد که این ستاره دنیای فوتبال یک بیمار روانی و فردی دروغگوست و به کاترین مایورگا که از این بازیکن به اتهام تجاوز شکایت کرده، پیشنهاد کمک داد.

لنارد پس از حضور در سریال برادر بزرگتر به فردی مشهور در بریتانیا تبدیل شد و روز سه شنبه در صفحه رسمی توییتر خود به کاترین مایورگا پیشنهاد داد که در پرونده اتهام تجاوز علیه رونالدو به او کمک کند. جاسمین لنارد در توییتر خود نوشت: " پس از مدت ها فکر و تلاش قصد دارم به کاترین مایورگا و تیم حقوقی اش دسترسی پیدا کنم تا به او در پرونده شکایتش علیه رونالدو پیشنهاد کمک دهم. لطفا با من تماس بگیرید. من اطلاعاتی دارم که باور دارم می تواند برای این پرونده مفید باشد و می خواهم به شما کمک کنم. در این زندگی از هیچ چیز بیشتر از زورگویی نفرت ندارم. مردمی که از قدرت و جایگاه خود استفاده می کنند و به مردم زور می گویند نباید حق دفاع از خود را داشته باشند. او تصور می کند که می تواند از این مهلکه خلاص شود. 

من حدود یک دهه با او در ارتباط بودم. ما در طول یک سال و نیم پیش نیز با هم تماس داشتیم و من پیام ها و فیلم هایی دارم که می تواند برای کاترین و تیمش در اثبات شخصیت او مفید باشد. من دیگر عقب نشینی نخواهم کرد. این اشتباه است و به من حس گناه می دهد. رونالدو تمام تلاشش را کرد که من را ساکت نگه داشته و با خود همراه کند تا از او دفاعع کنم اما من کاری را انجام می دهم که اطمینان دارم، درست است. 

من می دانم که او مشکلات جدی روانی دارد. من از دروغ های او پیرامون فرزندان و مادرهای فرزندانش باخبر هستم. او فردی زورگو و دروغگوست. تمام زندگی او یک دروغ است. من برای تمام صحبت هایم مدرک دارم و او یک بیمار روانی است. من دیگر از او نمی ترسم و تمام رازهای کثیفش را در این یک دهه حفظ کردم. دیگر در برابر هیچ اتهامی از او دفاع نخواهم کرد چون باور دارم که او مقصر است. "
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد