عیدباستانی نوروز 1400  و بهار طبیعت بر همگان مبارک باد .با آرزوی از بین رفتن ویروس کرونا      
کد خبر: ۴۲۰۴۴
تاریخ انتشار: ۰۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۰
کی روش بعد از حذف ایران از جام ملت ها گفت؛
سرمربی تیم ملی فوتبال: اینجا نقطه پایان است و می‌دانم که افراد زیادی حوصله شنیدن حرف‌های مرا ندارند.
به گزارش  پایگاه خبری بدر پرس: کارلوس کی روش از حذف ایران از جام ملت‌های آسیا و در نشست خبری گفت: زمان آن است که مراتب تشکر و قدردانی خودم را از هواداران و فوتبال ایران به خاطر دادن این فرصت که من در هشت سال گذشته سرمربی تیم ملی باشم، اعلام کنم البته صحبتهای زیادی وجود دارد که می توان به آن پرداخت اما مهمترین مساله این است که بخصوص در نیمه اول یک بازی رقابتی را شاهد بودیم .

وی ادامه داد: هر دو تیم در نیمه اول بخوبی رقابت کردند تا زمانیکه یک اشتباه خیلی ساده و مظلومانه از تیم ما سر زد. بازیکنان من فکر می‌کردند که داور باید خطای بازیکن ژاپن را بگیرد. اما تیم ما بعد از دریافت گل از نظر احساسی بهم ریخت و ما در ادامه یک شکست احساسی را شاهد بودیم. بعد از دریافت گل نخست شاهد حضور یک تیم در زمین بودیم، آن هم ژاپن بود .
سرمربی تیم ملی ادامه داد: ژاپن بهترین تیم زمین بود و استحقاق حضور در فینال را داشت. از همه بازیکنان خودم تشکر می‌کنم به خاطر اینکه با تمام دشواری‌ها و تمام محدودیت‌ها تلاش زیادی داشتند. از تک تک آنها تشکر بزرگی می‌کنم.


کی روش در ادامه در مورد عدم کسب نتیجه در این مسابقات گفت: صادقانه می‌گویم من در دفعات گذشته تمام نظراتم را گفته‌ام. گفته‌ام که چه کارهایی باید انجام شود. فکر می‌کنم افراد زیادی باشند که نمیخواهند حرف‌های من را بشنوند و هم اکنون زمان مناسبی نیست که بخواهند صحبت‌های من را بشنوند. مطلب این است که باید بگویم بسیار خوشحالم که این ماجراجویی را با بازیکنان ایرانی پشت‌سر گذاشتم. این ماجراجویی فوق‌العاده و بی‌نظیر بود.

وی تاکید کرد: واقعیت این است که بازیکنانم به خاطر زحمات‌شان استحقاق حضور در فینال را داشتند. ساده‌ترین نوع صحبت کردن این است که یک آهنگ معروف را برای شما یادآوری کنم. الان پایان اینجاست. بسیار خوشحالم و به تیمم افتخار می‌کنم. من راه خودم را رفتم. زمان آن است که مراتب تقدیر و قدردانی خودم را از هواداران و فوتبال ایران به خاطر دادن این فرصت که من در هشت سال گذشته سرمربی تیم ملی باشم، اعلام کنم. من آرزوی بهترین‌ها را برای تیم ملی دارم. بازیکنانم استحقاق بهترین‌ها را دارند. توانستند نظرات را جلب کنند چراکه در زمان‌های مختلف بهترین عملکرد را داشتند. در سراسر جهان کسب احترام کردند.

کی‌روش خاطرنشان کرد: وقتی باشگاه‌های خارجی چنین توجهی به بازیکنان ایرانی می‌کنند نشان دهنده این است که بازیکنان ما می‌توانند آزادانه تصمیم بگیرند. به خاطر تلاش و جنگیدن آنها خیلی‌ها می‌گویند کاش من جای آنها بودم. یک بار دیگر می‌خواهم از فوتبال ایران، هواداران و کادر تیم ملی تشکر کنم. از صمیم قلبم و اعماق وجودم از بازیکنان تشکر می‌کنم. امیدوارم متوجه شده باشید که الان پایان اینجاست. برای من هم مثل آن آهنگ معروف، من به عنوان مربی راه خودم را رفتم. برای کشور بزرگ ایران و هواداران فوتبال ایرانی بهترین‌ها را آرزو می‌کنم. مخصوصاً برای بازیکنان ایران که در برزیل، روسیه و در شش سال گذشته برای مردم بهترین عملکرد را داشتند و این پیام را به بقیه جهان دادند که مردم ایران استحقاق یک دیدگاه بسیار خوب و توجه و قدردانی متفاوت را دارند.

سرمربی تیم ملی در پاسخ به این سوال مبنی بر اینکه آیا تاکتیک اشتباهی را در این بازی انتخاب کرده است، گفت: مثل هشت سال گذشته من مسئولیت کامل اتفاقات داخل زمین را می‌پذیرم. دوست دارم از شما بپرسم نقش شما در این سال‌ها چه بود؟ نقش شما سکوت بود ولی من در درون زمین برای تیم ملی شما جنگیدم.

وی در پایان گفت: من آینده بسیار خوبی را برای تیم ملی فوتبال ایران می‌بینم چرا که پایه‌های خوبی در حال حاضر بنا شده است. الان زمین بسیار خوبی دارند که بتوانند تمرینات خودشان را برگزار کنند. مرکز تمرینی خوبی را دارند که بتوانند بازیکنان استفاده کنند. حداقل در سالهای آینده سرمربی تیم ملی انتخابش حول و حوش همین بازیکنان و این نسل از بازیکنان خواهد بود. مهمتر از هر چیزی میراثی است که باقی مانده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد