کد خبر: ۴۲۰۸۶
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۶
رئیس روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران:
رئیس روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران گفت: براساس تاکید مدیرعامل، تکریم مراجعان درون سازمانی و برون سازمان تقویت و مورد اهتمام ویژه قرار می گیرد.
مهدی معینی فر در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری بدر پرس  افزود: در این ارتباط ضرورت تکریم تمامی کارکنان به خصوص نیرو های عملیاتی و اقماری و حفظ کرامت آنان با پی جویی مسائل و درخواست ها و قرار دادن آنها  در اولویت ، مورد تاکید مدیریت ارشد سازمان است.

وی اظهار کرد: این امور در راستای ترویج فرهنگ تکریم و رضایتمندی مراجعه کنندگان، برنامه هایی را برای آسان سازی ارتباط و هم افزایی مطلوب میان کارکنان و مراجعان با مسئولان ترسیم و در دست اجرا دارد.

 معینی فر با اشاره به ایجاد سیستم های اتوماسیون اداری برای پیگیری امور کارکنان، گفت: همکاران اقماری حسب فرصت محدود در ایام استراحت برای پیگیری کارهای اداری که نیاز به مراجعه حضوری دارد  به بخش های ستادی مراجعه کرده که انتظار دارند مسائل آنان با اولویت دنبال و موجباب رضایتمندی این دسته از همکاران که نقش اصلی در پیشبرد برنامه های شرکت ایفا می کنند ، فراهم  گردد.

رئیس روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران افزود: در راستای ایجاد ارتباط دو سویه میان همکاران صف و ستاد، روز سه شنبه تعدادی از مسئولان دفاتر مدیریت های مختلف با هماهنگی مدیریت منابع انسانی و حضور نمایندگان این امور به موقعیت دستگاه حفاری 93 فتح عازم و از نزدیک با شرایط کار و زحمات همکاران عملیاتی آشنا شدند.

وی افزود: در جریان این بازدید رئیس دستگاه و شماری از کارکنان در زمینه مشکلات و مشخصه های کار توضیح و انتظارات خود را از همکاران ستادی در خصوص پی جویی مسائل اداری بیان داشتند.

معینی فر اظهار کرد: بانوان همکار که در این بازدید شرکت داشتند ضمن استقبال از حضور در مناطق عملیاتی در جریان سختی کار و مسئولیت کارکنان شاغل در دستگاه حفاری قرار گرفتند.

رئیس روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران گفت: در راستای افزایش شناخت بیشتر کارکنان ستادی با فعالیت های کارکنان صف این برنامه ها استمرار خواهد داشت.

وی افزود: به موازات این برنامه، راهکار های دیگری نیز در جهت تقویت این مناسبات مدنظر قرار گرفته که پیگیری و اجرایی می شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد