عیدباستانی نوروز 1400  و بهار طبیعت بر همگان مبارک باد .با آرزوی از بین رفتن ویروس کرونا      
کد خبر: ۴۲۲۳۰
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۱
باحمایت بانک قرض الحسنه مهر ایران انجام شد؛
اسامی برندگان «جشنواره استارت آپ ها با رویکرد ایده های نوآورانه در حوزه پولي و بانکي» تحت عنوان مارتن برنامه نويسي مالي شهيد بهشتي پس از سه روز مصاف علمي و برنامه نويسي، با داوري هيات داوران اعلام شد.
به گزارش خبرنگار گروه بانک و بیمه پایگاه خبری بدر پرس: این ماراتن با عنوان فین وارز (fin wars) از تاريخ ۱۰ الي ۱۲ بهمن ماه در دانشگاه شهيد بهشتي برگزار شد و درپايان دوره مسابقات با داوري هاي صورت گرفته۳ تيم Quora، Quants، Ibit در ميان ۱۹ تيم شرکت کننده، مقام اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
در این دوره از مسابقات تیم Quora با ارائه راهکارهای برنامه نویسي در خصوص چالش سوپرمارکت مالي آنلاين، تيم Quants با ارائه راهکارهاي برنامه نويسي در خصوص چالش تحليل ديتاي مشتريان در حوزه هاي بازاريابي و تيم Ibit با برنامه نويسي راهبردي در رابطه با چالش جمع سپاري و سرمايه گذاري به رتبه هاي برتر دست يافتند.
پرداخت جوایز نقدی و خدمات پیش شتابدهی، حمايت از فرآيند سرمايه گذاري تا توليد محصول و استقرار رايگان تيم هاي برگزيده به مدت ۳ ماه در شتابدهنده فارابي تنها بخشي از جوايز اين مارتن مالي است.
شایان ذکر است، «جشنواره استارت آپ ها با رویکرد ایده های نوآورانه در حوزه پولي و بانکي» در راستاي حمايت از استارت آپ هاي فعال در حوزه هاي پولي و مالي و با هدف جذب تيم هاي جوان و خلاق در حوزه فناوري اطلاعات، با همکاري شركت دانش بنيان شتابدهنده ستارگان فارابي مستقر در پارك علم و فن آوري دانشگاه شهيد بهشتي و بانك قرض الحسنه مهر ايران برگزار شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد