عیدباستانی نوروز 1400  و بهار طبیعت بر همگان مبارک باد .با آرزوی از بین رفتن ویروس کرونا      
کد خبر: ۴۲۳۰۵
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۷
روسای برتر شعب بانک دی در نهمین گردهمایی روسای موفق بانک‌های کشور که با شعار «بهره وری شعب» ومشارکت 32 بانک و موسسه اعتباری برگزار شد ، تقدیر شدند.
به گزارش  خبرنگار گروه بیمه و بانک بدر پرس، در این همایش که با حضور عبدالناصر همتی، رییس کل بانک مرکزی و جمعی از مدیران ارشد بانک مرکزی و مدیران شبکه بانکی در موسسه عالی آموزش بانکداری ایران برگزار شد از سه رییس شعبه موفق بانک دی با اعطای لوح تقدیر و جوایز تقدیربعمل آمد.

بر اساس این گزارش در این همایش عبدالناصر همتی، رییس کل بانک مرکزی با تاکید بر اینکه حفظ اشتغال و تولید اولویت نظام بانکی است گفت: مدیران عامل بانک های خصوصی و دولتی باید در ماه های پایانی سال، اولویت خود را تامین سرمایه در گردش واحدهای تولیدی قرار دهند و از سخت گیرهایی که مانع تامین نقدینگی این واحدها می شوند خودداری کنند.

همتی با بیان اینکه نیاز به نقدینگی بعضی از واحدهای تولیدی به دلیل افزایش نرخ ارز افزایش یافته است، افزود: از آنجا که بانک مرکزی خود را حامی تولید و اشتغال در کشور می داند بنابراین تغییرات نرخ ارز و نوسانات اقتصادی نباید مانع فعالیت واحدهای تولیدی شود و لازم است بانک ها در این زمینه با جدیت وارد میدان عمل شوند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد