عیدباستانی نوروز 1400  و بهار طبیعت بر همگان مبارک باد .با آرزوی از بین رفتن ویروس کرونا      
کد خبر: ۴۲۴۱۳
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۲
عزیز اکبریان با بیان این مطلب اظهار کرد: درهمین راستا، بانک ها نیز وظیفه دارند با ارایه خدمات نوین و ارزان رضایت بیشتر مردم را جلب کنند.
وی درهمین راستا ضمن قدردانی از اقدامات بانک شهر تصریح کرد:این بانک با همراهی و اعتماد مشتریان در میان نظام بانکی کشور توانسته در تحقق اعتماد مردم و خدمت رسانی گامی در راستای سیاست ها برای افزایش سهم بخش های مختلف به خصوص در حمایت از شهرداری ها بردارد.

به گزارش بدر پرس:رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس افزود: بانک ها باید به موضوعات روز بانکداری از جمله ارایه خدمات نوین و حرکت به سوی افزایش درآمدهای خود از محل کارمزد خدمات توجه ویژه داشته باشند و با طراحی خدمات نوین بانکی و ارایه آن به مشتریان خدمات رسانی کنند.

وی با تاکید بر اینکه بانک شهر جزو بانک های خوب و موفق در نظام بانکی است، تصریح کرد: این بانک در پرداخت تسهیلات به شهرداری کلانشهرها کار بزرگی انجام داده است؛ اعتماد مردم به نظام بانکی را تقویت کرده و نشان داده که از پشتوانه و بنیه قوی مالی برخوردار است.

اکبریان با اشاره به اینکه بانک شهردر ارایه خدمات به مشتریان سرآمد نظام بانکی است، گفت : خوشبختانه این بانک بر اساس نیاز مشتریان از شعار مشتری مداری عبور کرده و به دنبال خلق مزیت های بیشتر برای مشتریان است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد