کد خبر: ۴۲۴۸۲
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۱
مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران:
مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران گفت: برنامه ریزی و مطالعات مهندسی و کارشناسی مهمترین شاخص در اجرای موفق کارها است.

به گزارش بدر پرس به نقل از روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران مهندس سید عبدالله موسوی روز سه شنبه در آیین معارفه و تودیع تعدادی از مدیران و روسای بخش های مختلف شرکت، افزود: واحدهای عملیاتی، پشتیبانی، تدارکات و امور کالا و ساخت می بایست پس از اخذ برنامه ها و نظرات کارشناسی و مهندسی نسبت به پیگیری و اجرای کارها اقدام نمایند . 

وی اظهار کرد: در بحث ساخت داخل و یا تامین کالا از خارج، اجرای پروژه ها، روز آمدی کردن تجهیزات و تمام موارد کار که نیاز به برنامه ریزی مدون دارد، لازم است بررسی های تخصصی از سوی امور مهندسی بر اساس مطالعات دقیق، منافع و مصالح شرکت صورت پذیرد . 

موسوی در ارتباط با تامین قطعات و تجهیزات ، توجه بیش از پیش به تولیدات داخلی را با اهتمام ویژه به سیاست های اقتصاد مقاومتی مورد تاکید قرار داد و گفت: اولویت در تهیه نیازهای شرکت از طریق منابع داخل کشور باید به جد از سوی مدیریت های تدارکات و امور کالا و پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت پی جویی و دنبال شود . 

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران با توضیح اهمیت توسعه و افزایش راندمان کار در بخش خدمات جانبی همسو با عملیات حفاری، افزود: به روز رسانی، تعمیرات (اورهال) به موقع، بازسازی و نوسازی تجهیزات موجود، توجه ویژه به حفظ و نگهداشت ماشین آلات و تجهیزات با نگاه کاربست بهینه و استفاده حداکثری از داشته ها از نکاتی است که باید در سرفصل کارها منظور گردد . 

وی با اشاره به چند انتصاب جدید در شرکت، تصریح کرد: تغییرات براساس توانمندی های افراد،شایسته سالاری، اجرای دستورالعمل های ابلاغی از سوی وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران و نگاه ویژه به چابک سازی، استفاده بهینه از ظرفیت ها انجام می شود .

 موسوی در پیوند با این مطلب به انتصاب آقایان آل محمود و تمدن به عنوان مدیران پروژه حفاری در طرح توسعه میادین گچساران و نفت شهر اشاره و گفت: در اجرای این پروژه ها ارتباط با کارفرما، کار برمبنای برنامه و جدول زمانبندی بسیار مهم می باشد که این مدیران به طور کامل به این موضوع  احاطه دارند . 

مدیرعامل شرکت ملی حفاری در این نشست برای آقایان آل محمود و تمدن به عنوان مدیران پروژه حفاری هفت حلقه چاه در طرح توسعه میدان نفتی گچساران و پنج حلقه چاه در میدان نفتی نفت شهر و عرشیان، عموری، علی محمدی و نادری به عنوان سرپرستان مدیریت های پژوهش و فناوری و ساخت داخل ، سیالات حفاری، کمیسیون مناقصات و بازار یابی و همکاری های بین الملل آرزوی توفیق کرد .

 وی همچنین از  خدمات آقای پوربابادی، سیستانی و حیدریان در مدت تصدی سرپرستی مدیریت های سیالات و پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت و کمیسیون مناقصات قدردانی به عمل آورد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد