ماه مبارک رمضان مبارکباد      27 اردیبهشت روز روابط عمومی و ارتباطات گرامی باد
      
کد خبر: ۴۲۷۱۳
تاریخ انتشار: ۰۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۱:۲۸

گزارش خبرنگار گروه سیاسی  بدر پرس ازبرخی جلسات و رایزنی ها حاکیست:  یکی از اعضای شورای شهر اهواز هم چند وقتی است که اهواز را رها کرده و در حال ارتباط زدن با افراد با نفوذ در شهر های مسجدسلیمان،لالی و اندیکاست تا شاید بتواند از این طریق وارد مجلس شود.

این عضو شورای شهر اهواز که از مخالفان سرسخت کتانباف و از موانع اصلی خیلی از تصمیمات کارساز در کلانشهر اهواز است همان شخصی است که به لطف تفکرات و بیلبوردهای یک کانون تبلیغاتی مطرح اهواز توانست نام خود را برسر زبانها بیاندازد و بسیاری از افراد موثر در انتخابات شورای شهر اهواز را بسمت خود بکشاند البته با هزینه هایی میلیاردی که که باید بررسی شود  که با چه اهدافی صورت گرفته است.

گزارش پایگاه خبری بدر پرس می افزاید: مسجدسلیمان بزرگ همواره سکوی پرتاب کسانی بوده است که تنها بعنوان نماینده این مردم درد کشیده توانستند در کشور به مناصب بالایی برسند و این شهر اولین ها را روز بروز بدتر از گذشته نشان داده اند.

بهرحال باید دید افرادی که با هزینه های هنگفت قصد شرکت در انتخابات آینده شهر اولین ها را دارند آیا به اهداف خود که بیشتر شخصی است خواهند رسید؟ پایگاه خبری بدر پرس در گزارشات بعدی خود در صورت اثبات حضور صد درصدی این چنین افراد در انتخابات مسجدسلیمان بزرگ به آشکار سازی ابعاد بیشتری از خصوصیات آنان برای افکار عمومی مردم مسجدسلیمان که ارتباط خوبی با این پایگاه خبری نیز دارند خواهد پرداخت.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد