دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۴۳۷۴۸
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۸
مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران:
مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران با بیان اینکه جوانان سرمایه ارزشمند و آینده سازان سازمان هستند، تاکید کرد: جانشین پروری در تمام سطوح مدیریت های شرکت باید جاری و نهادینه شود.
به گزارش بدر پرس به نقل از روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران مهندس سید عبدالله موسوی در آیین تودیع و معارفه تعدادی از مدیران و روسای جدید  شرکت، گفت: ایجاد فرصت، انتقال تجربیات تخصصی و فنی و استفاده از نظرات و پیشنهادات متقابل از جمله راهکارهایی است که در پویایی شرکت بسیار موثر خواهد بود.
 
وی در پیوند با این مطلب افزود: شناسایی همکاران نخبه جوان، ارایه پیشنهادات سازنده در راستای بهینه سازی هزینه ها و استفاده از نقطه نظرات کارشناسان و متخصصان از شمار وظایفی محسوب می شود که بر عهده مشاور جوان مدیرعامل گذاشته شده است. 
موسوی با اشاره به لزوم رونق بخشی و تحرک بیش از پیش در حوزه معاونت مدیرعامل در پروژه های حفاری بویژه با اجرایی شدن پروژه های میدان محور،  اظهار کرد: برنامه های شرکت در هر پروژه ای می بایست بر اساس برآورد هزینه واقعی و  اولویت بندی در کار انجام و بر پایه امکانات و ظرفیت های های موجود هدف گذاری گردد و با شرکت های متقاضی نهایت همکاری صورت پذیرد. 

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران با بیان اینکه مباحث مهندسی در راس همه کارها قرار دارد ، گفت: در بخش مدیریت امور مهندسی، مهندسان شرکت می بایست از برنامه های وزارت نفت و  شرکت ملی نفت ایران اطلاعات جامع داشته باشند و به نحوی عمل شود که برنامه ریزی های شرکت همسو و منطبق با برنامه های صنعت نفت باشد. 
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد