دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۴۴۳۱۰
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۶
جلال طالبی : فردوسی پور باید قوانین را رعایت کند ؛ نود حرمت ها را شکست و با آبرو و شخصیت انسان‌ها بازی کرد !

جلال طالبی : فردوسی پور باید قوانین را رعایت کند
جلال طالبی پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: "هر فردی وقتی در مجموعه‌ای مشغول به کار می‌شود می‌داند که در آن مجموعه باید قوانین را رعایت کند. فردوسی پور هم از این مسئله مستثنی نیست.”

جلال طالبی سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان گفت:

فردوسی پور برای اینکه برنامه نود را به اینجا برساند کار راحتی نداشته اما باید این را مطرح کرد که مجری برنامه نود ذیل یک قانونی کار می کرده و با شرایطی که در شبکه ۳ وجود داشته باید خودش را وفق می‌داد.

وی در ادامه خاطر نشان کرد:

نمی‌توان این مسئله را کتمان کرد که فردوسی پور برخی اقدامات را در فوتبال پیش برد و وجود برنامه‌ای مانند نود هشداری بود برای افراد و چهره‌ها و ورزشکاران که مراقب اعمال و رفتار خود باشند.

پیشکسوت فوتبال کشورمان همچنین افزود:

هر فردی وقتی در مجموعه‌ای مشغول به کار می‌شود می‌داند که در آن مجموعه باید قوانین را رعایت کند. فردوسی پور هم از این مسئله مستثنی نیست و در جایگاهی بوده که باید قانون را رعایت می‌کرد. به خصوص اینکه صدا و سیما یک مجموعه خصوصی نیست و دولتی بوده و ۲۰ سال نیز در این مجموعه کار کرده و با همه شرایط آشنا بوده است.

وی با بیان اینکه گاهی اوقات تندروی در برنامه نود دیده می‌شد، عنوان کرد:

گاهی نیز حرمت‌ها شکسته می‌شد و مسائلی مطرح می‌شد که با آبرو و شخصیت انسان‌ها بازی می‌شد. از طرفی اقداماتی هم بود که به رفع مشکلات کمک می‌کرد.

سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان در پایان گفت:

آنطور که من شنیدم فردوسی پور برنامه نود را فرزند خود دانسته و قطعاً برای فردوسی پور جدا شدن از این برنامه سخت است. هر کسی هم جای وی بود چنین اقدامی برایش سخت می‌شد و ما امیدواریم فردوسی پور در هر مسئولیتی که قرار می‌گیرد بتواند به فوتبال ایران خدمت کند.


منبع:پارس فوتبال
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد