عیدباستانی نوروز 1400  و بهار طبیعت بر همگان مبارک باد .با آرزوی از بین رفتن ویروس کرونا      
کد خبر: ۴۴۳۷۰
تاریخ انتشار: ۰۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۸
نوروز؛ پیام‌آور شادی و نویدبخش تفکر و تحولی‌نو در وجود آدمی است و از شوق آن است که درختان، سبزه‌ها و گل‌های رنگارنگ ترنم دوستی، محبت و مهربانی سر می‌دهند. نوروز؛ ارمغان سبز بهاران و تجلی عظمت الهی و یادآور تولد دوباره طبیعت؛ مظهر آفریدگار مهربان جانان است که بار دیگر با چرخش روزگاران در صبحدم بهاران، ترنم نوشدن و تحول را می‌سراید. بهار؛ هنگامه تجلی مواهب الهی بر سیمای طبیعت و پیام‌آور زیباترین روزها برای باهم بودن و درکنار هم‌بودن و تحول و تازگی است.
فرارسیدن سال‌نو و روزهای پرطراوت بهار و تقارن آن با ماه رجب، ماه نور و رحمت و ایام ولادت با سعادت مولی‌الموحدین حضرت علی(ع) و همچنین مبعث نبی‌اکرم حضرت محمدمصطفی(ص) را به ملت شریف ایران به ویژه همکاران عزیز و تلاشگر، مسئولان باجه‌های بانکی شهری و روستائی، مشتریان گرانقدر و سهامداران ارجمند بانک تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند متعال، ایام آکنده از عطربهاران را برایتان خواستارم.
امروز پست بانک ایران با همت والای شما همکاران و کارگزاران خدوم و مدیران توانسته است به عنوان بانکی مؤثر در نظام اقتصادی و دولت در خدمت‌رسانی به مردم به ویژه درمناطق روستائی و کمتربرخوردار همت نموده و گام‌های بزرگی را درراستای ایجاد و تثبیت اشتغال پایدار و تولید بردارد. در سالی که گذشت با تکیه بر صبر و همت والای همکاران، مدیران و رؤسای گرانقدر شعب توانستیم بستر core بانکی را پیاده‌سازی نموده تا زمینه ارائه خدمات گسترده درسطح کشور را بیش از پیش فراهم سازیم. خوشبختانه حمایت بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در واگذاری عاملیت و کارگزاری حساب‌های دولتی، اعطای مجوز به باجه‌های بانکی، عاملیت صندوق توسعه ملی در بخش‌های مختلف اقتصادی، مشارکت در اجرای قانون ایجاد و توسعه اشتعال روستائی، تأمین مالی کسب‌وکارهای خرد و بخشICT، کاهش مطالبات غیرجاری و تعیین تکلیف پرونده‌های سنواتی، کسب رتبه برتر در بین بانک‌های دولتی در ارزیابی عملکرد، موفقیت برخی استان‌های کشور در کسب شاخص‌های برتر بانکی و بسیاری از موفقیت‌های دیگر، همه و همه در سایه همت، تلاش، همراهی و پشتکار خانواده بزرگ پست‌بانک‌ایران محقق شده است. قطعاً با بهره‌مندی از تجارب گذشته، چیره‌گی بر محدودیت‌ها و مشکلات و با تکیه بر اعتماد مردم و مشتریان عزیز، صبر و تلاش مسئولان باجه‌های روستائی و شهری و حمایت یکایک همکاران به ویژه همکاران پرتلاش شعب در سراسر کشور می‌توانیم درسال جدید تحولی بزرگ‌تر در عرصه نظام بانکی درخدمت‌رسانی به مردم عزیز و حمایت از تولید و اشتغال درسطح کشور ایجاد کنیم.
امیدوارم درسال ۱۳۹۸که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال "رونق تولید" نام گذاری شده است با همت بیشتر و تلاش‌های مضاعف شما بتوانیم در ایجاد حس خوب در بین مشتریان و جامعه نقش مؤثری داشته باشیم. باردیگر سال‌نو و عید نوروز را تبریک عرض نموده و از خداوند متعال سالی پُر از موفقیت و بهروزی برای تک تک ملت ایران مسئلت دارم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد