عیدباستانی نوروز 1400  و بهار طبیعت بر همگان مبارک باد .با آرزوی از بین رفتن ویروس کرونا      
کد خبر: ۴۴۸۶۸
تاریخ انتشار: ۱۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۵
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب اهواز:
به گزارش بدر پرس به نقل از روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفا اهواز، فردوس کریمی در مصاحبه با برنامه بی تعارف از شبکه استانی خوزستان در تشریح وضعیت آبرسانی و فاضلاب اهواز در شرایط پدافندی، گفت: حدود ۸۰ درصد از آب مصرفی شهر را از طریق طرح آبرسانی غدیر، حیات و سلمان تأمین می‌کنیم و آب شرب به لحاظ کیفی از شرایط بسیار مطلوبی  برخوردار است و تنها ۲۰ درصد از آب را در شرایط کنونی از رودخانه برداشت می کنیم که البته هر چه ارتفاع و دبی بالاتر برود کیفیت آب رودخانه نیز بالاتر می رود .

کریمی افزود: به لحاظ تامین سطح کیفی و کمی آب هیچگونه مشکلی نخواهیم داشت و در صورتی که کانال سلمان و طرح غدیر دچار نقص نشوند مشکلی نخواهیم داشت.

 

وی در ادامه در خصوص وضعیت فاضلاب اهواز افزود: مجموعه آبفا اهواز قبل از اعلام شرایط بحرانی، تمهیدات لازم در راستای مهار فاضلاب را در نقاطی که احتمال بروز مشکل پس از افزایش حجم و دبی رودخانه می رفت ، اندیشه کرد و هم اکنون در بیش از ۳۰ نقطه شهر در حال احداث پمپ و خطوط بای پس فاضلاب می باشد .

وی با بیان اینکه در حال حاضر در شرایط پدافندی هستیم اظهار کرد: خوشبختانه آمادگی در راستای مقابله با پس زدگی احتمالی فاضلاب و تامین آب با کیفیت مطلوب را داریم البته  انتظار می‌رود شهروندان گرامی همچنان موضوع صرفه‌جویی را مدنظر قرار دهند. 

فردوس کریمی در پایان گفت: لازم است از توجه ویژه ستاد بحران استان خصوصا  استاندار خوزستان دکتر شریعتی و نیز شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و استان‌های معین که ما را در شرایط بحرانی یاری می رسانند، تشکر و قدردانی نمایم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد