عیدباستانی نوروز 1400  و بهار طبیعت بر همگان مبارک باد .با آرزوی از بین رفتن ویروس کرونا      
کد خبر: ۴۴۸۷۱
تاریخ انتشار: ۱۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۷
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب اهواز :
فردوس کریمی گفت: واحدهای عملیاتی شرکت آبفا اهواز بی وقفه در حال اجرای عملیات نصب پمپ های مکش و خطوط بای پس در سواحل غرب و شرق رودخانه کارون با هدف پیشگیری از پس زدگی احتمالی فاضلاب های ورودی به رودخانه  هستند.
 

به گزارش بدر پرس به نقل از روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفا اهواز، مدیرعامل این شرکت در بازدید از اجرای عملیات یادشده، گفت:در جلسه ستاد بحران خوزستان، شركت  آبفا اهواز  در راستای مواجهه با شرایط پدافندی ( بحران سیل و احتمال آبگرفتگی معابر)  و مهار پس زدگی احتمالی  فاضلاب ورودی به رودخانه كه در اثر بالا امدن و افزايش دبي رودخانه كارون احتمال پس زدگي  در معابر شهری  دارد ، متعهد به اجرای این عملیات   پیش از وقوع بحران  و بالا آمدن ارتفاع رودخانه كارون  شد.

 فردوس کریمی افزود: طبق مصوبات جلسه ستاد بحران  همكارانم  با تمام تجهیزات در این راستا در حال اجراي عمليات  هستند تاانشالله مشکل پس زدگی فاضلاب در معابر شهری و اختلال در امور شهری پیش نیاید.

 در حال حاضر عملیات نصب پمپ های مکش و خطوط بای پس با هدف مهار  فاضلاب های ورودی به کارون در معابر شهری، پس زدگی فاضلاب و نیز آب‌گرفتگی تاسیسات فاضلاب شرکت آبفای اهواز در دست اجرا می باشد. 

  نقاط شناسایی شده در سواحل غرب و شرق رودخانه،  حدود ۸۰ درصد از مجموع فاضلاب ورودی  به کارون را شامل می گردد که با اجرای عملیات یاد شده ، این نقاط مسدود و فاضلاب  سواحل چپ و راست كارون دچار پس زدگی به معابر شهری نخواهد شد
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد