کد خبر: ۴۴۹۴۴
تاریخ انتشار: ۱۳ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۵
سرپرست معاونت مدیرعامل ملی حفاری در عملیات حفاری با اشاره به شرایط جوی روزهای اخیر:
به گزارش بدر پرس:سرپرست معاونت مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در عملیات حفاری گفت: با وجود شرایط جوی و بالا آمدن سطح آب رودخانه ها در نتیجه بارندگی های سیل آسای چند روز اخیر، تمامی دستگاه های حفاری مستقر در غرب کارون و دیگر مناطق  استان خوزستان بی وقفه در مدار عملیات قرار دارند. 
 محمد آل خمیس روز سه شنبه (13 فروردین) در توضیح بیشتر در این باره افزود: با توجه به اعلام وقوع سیل احتمالی و افزایش دبی آب رودخانه ها از سوی سازمان هواشناسی و ستاد بحران استان تمهیداتی برای پیشگیری از وقفه در کار دستگاه های حفاری به عمل آمد.

وی اظهار کرد: در این ارتباط پمپ های رودخانه ای که آب مورد نیاز  دکل های حفاری در مناطق عملیاتی اهواز و خلف آباد را پمپاژ می کنند از کنار رودخانه ها جمع آوری شد. 

آل خمیس  در مورد دستگاه های حفاری 28 و 37 فتح در میدان نفتی آزادگان جنوبی گفت: در این موقعیت نیز وضعیت آب مرتب مانیتور و تاکنون مشکل خاصی پیش نیامده است. 

سرپرست معاونت مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران افزود: در همین حال فعالیت دستگاه های حفاری 56 و 57 فتح که در موقعیت تنگ بیجار در استان ایلام  استقرار دارند به لحاظ  شرایط جوی  متوقف گردیده است. 

وی خاطر نشان کرد: با مساعد شدن وضعیت آب و هوا این دستگاه ها بی درنگ فعالیت خود را از سر گرفته و در چرخه عملیات قرار می گیرند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد