دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۴۴۹۴۴
تاریخ انتشار: ۱۳ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۵
سرپرست معاونت مدیرعامل ملی حفاری در عملیات حفاری با اشاره به شرایط جوی روزهای اخیر:
به گزارش بدر پرس:سرپرست معاونت مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در عملیات حفاری گفت: با وجود شرایط جوی و بالا آمدن سطح آب رودخانه ها در نتیجه بارندگی های سیل آسای چند روز اخیر، تمامی دستگاه های حفاری مستقر در غرب کارون و دیگر مناطق  استان خوزستان بی وقفه در مدار عملیات قرار دارند. 
 محمد آل خمیس روز سه شنبه (13 فروردین) در توضیح بیشتر در این باره افزود: با توجه به اعلام وقوع سیل احتمالی و افزایش دبی آب رودخانه ها از سوی سازمان هواشناسی و ستاد بحران استان تمهیداتی برای پیشگیری از وقفه در کار دستگاه های حفاری به عمل آمد.

وی اظهار کرد: در این ارتباط پمپ های رودخانه ای که آب مورد نیاز  دکل های حفاری در مناطق عملیاتی اهواز و خلف آباد را پمپاژ می کنند از کنار رودخانه ها جمع آوری شد. 

آل خمیس  در مورد دستگاه های حفاری 28 و 37 فتح در میدان نفتی آزادگان جنوبی گفت: در این موقعیت نیز وضعیت آب مرتب مانیتور و تاکنون مشکل خاصی پیش نیامده است. 

سرپرست معاونت مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران افزود: در همین حال فعالیت دستگاه های حفاری 56 و 57 فتح که در موقعیت تنگ بیجار در استان ایلام  استقرار دارند به لحاظ  شرایط جوی  متوقف گردیده است. 

وی خاطر نشان کرد: با مساعد شدن وضعیت آب و هوا این دستگاه ها بی درنگ فعالیت خود را از سر گرفته و در چرخه عملیات قرار می گیرند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد