دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۴۵۱۴۵
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۶
پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور خبر داد؛
تهران-بدر پرس-وزارت کشور: یک وزیر معین برای هر استان سیل زده در دولت تعیین می‌شود تا به صورت جدی بر تثبیت اوضاع نظارت کند
 سخنگوی وزارت کشور گفت: با تاکید وزیر کشور مقرر شد، وزیر معین هر استان سیل زده در دولت تعیین شود و به صورت جدی تا تثبیت اوضاع امورات را نظارت کند

به گزارش بدر پرس:سید سلمان سامانی افزود: همچنین تمام دستگاه‌های امدادی و اجرایی برای هر یک از استان‌های حادثه دیده نماینده ویژه برای پیگیری و نظارت بر اقداماتی که آن دستگاه‌ها باید انجام دهد مشخص و به سازمان مدیریت بحران کشور معرفی کنند.
سخنگوی وزارت کشور تاکید کرد: گزارش نمایندگان ویژه دستگاه‌های امدادی و اجرایی برای سازمان مدیریت بحران کشور به صورت مستمر ارسال و پیگیری خواهد شد. 
سامانی گفت: مقرر شد در هر استان حادثه‌دیده با عنایت به ورود سیلاب به داخل منازل مسکونی و ماندگاری در ساختمان ها، تیم ویژه فنی با مسئولیت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و عضویت سازمان نظام مهندسی و شهرداری تشکیل شود و قبل از سکونت مجدد افراد، مقاومت و ایمنی سازه‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد