کد خبر: ۴۵۲۳۱
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۲

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: گرمای هوای اهواز روی کیفیت بازی ما مقابل تیم پدیده اثرگذار بود لذا اگر بازی 2 ساعت دیرتر برگزار می شد بهتر بود.
سرمربی تیم فولادخوزستان:گرما روی کیفیت بازی 2تیم تاثیرگذاشت
به گزارش بدر پرس افشین قطبی جمعه پس از تساوی تیمش مقابل تیم پدیده در جمع خبرنگاران بیان کرد:از هواداران فولاد تشکر می کنم که در گرما و سرما به ورزشگاه آمده و با تشویق های خود از تیم ما حمایت می کنند؛ امروز برای برد وارد میدان شدیم اما شرایط به گونه ای رقم خورد که تنها یک امتیاز کسب کردیم. 
وی با بیان اینکه پس از دریافت گل روحیه بازیکنان ضعیف شد افزود: ما بازی را در کنترل داشتیم اما متاسفانه نتوانستیم از موقعیت های خود به خوبی استفاده کنیم و حتی در یک صحنه توپ مان به تیرک دروازه حریف خورد. 
سرمربی فولاد خوزستان گفت: در 15 دقیقه اول با استرس بازی کردیم چرا که انتظار از بازیکنان مان بالا بود و به همین دلیل استرس داشتند و پاس های آنها به کندی صورت می ‌گرفت؛ پس از اینکه گل زدیم احساس کردیم باید عقب بنشینیم و حفظ توپ کنیم و این کار به ضرر ما تمام شد. 
قطبی در مورد وضعیت مدافع آفریقایی تیم فولاد بیان کرد: قرار بود کارت آی تی سی این بازیکن یک ماهه صادر شود اما هنوز خبری نیست. 
وی در خصوص تعویض های تیم فولاد در این دیدار گفت: ما تنها سه تعویض داریم به همین دلیل لحظاتی که می خواهیم تعویضی انجام دهیم بسیار مهم است. اگر تعویض سوم را زودتر انجام دهیم ممکن است یک بازیکن در اواخر مسابقه مصدوم شود. من هم دوست داشتم زودتر تعویض سوم را انجام دهم اما چاره ای نداشتیم. 
سرمربی فولاد در خصوص انتقادات هواداران نسبت به بازی بابک مرادی افزود:مرادی اگر بازیکن حرفه ای است باید به اندازه کافی از لحاظ ذهنی قوی باشد و این چیزها اذیتش نکند. فشار ورزشگاه، رسانه و جامعه همیشه وجود دارد و بازیکن باید یک مقدار قوی تر باشد. 
دیدار تیم های فولاد و پدیده در هفته بیست و چهارم لیگ برتر در ورزشگاه اختصاصی باشگاه فولاد خوزستان در اهواز، با تساوی یک بر یک به پایان رسید.


منبع:ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد