دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۴۵۳۲۸
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۸
به گزارش بدر پرس:محمود احمدی نژاد ریس جمهور سابق کشورمان را می توان غایب اصلی و بی سابقه اینروزهای حوادث یش آمده در سیلاب اخیر استانهای خوزستان،لرستان و گلستان نامید.
وی که در چند سال اخیر مرتب به بهانه های مختلف به مناطق مختلف کشور سرکشی و از دولت و قوه قضاییه انتقاد می کرد در جریان سیل اخیرواکنش نشان نداده و سکوت اختیار کرده است.

گزارش بدر پرس حاکیست:«نکته این  است: احمدی‌نژاد از آنجایی که ظرفیت‌های اجرایی لازم را برای حل مساله ندارد و تنها عضو یک نهاد مشورتی است در این باره سکوت کرده است. البته پیامی صادر کرده بود و اگر اقدام بیشتری می‌کرد می‌گفتند که قصد شوآف دارد».  

یکی از نزدیکان احمدی نژاد ،در واکنش به اینکه رسانه‌ها بیشتر وی را سمبل رفتار پوپولیستی می‌دانند تا کاریزما به همین خاطر انتظار داشتند که از این فرصت برای مطرح کردن خود استفاده کند، گفت: «آقای احمدی‌نژاد بعد از سال ۹۲ که رئیس جمهور نیست بعد از هیچ حادثه طبیعی مقابل دوربین‌ها قرار نگرفته است. درست است که در سال‌های ریاست جمهوری خود در سوانح طبیعی حضور میدانی داشتند، اما به خاطر آن بود که مسئول اول اجرایی کشور بودند و مسائل را پیگیری و مدیریت می‌کردند. منصفانه نیست که به آن رفتار «رفتار پوپولیستی» بگوییم.»

داوری تاکید کرد: «اگر از این فرصت استفاده نکرد به خاطر این است که فرد فرصت طلبی نیست. او نمی‌خواهد درجایی که درد و رنج و گرفتاری مردم است، خود را مطرح کند. شما با این فرض سراغ احمدی‌نژاد آمده‌اید که او بنا دارد از هر فرصتی برای مطرح کردن خود استفاده کند، اما اینچنین نیست». وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر که آیا سکوت احمدی‌نژاد معنای سیاسی خاصی دارد، گفت: «خیر. او اگر به هر کدام از این مناطق می‌رفت مورد استفبال توده‌های مردم قرار می‌گرفت، اما نخواست که با حضور خود کمترین اختلالی در روند امدادرسانی ایجاد کند یا حاشیه‌سازی کند. به همین خاطر یک پیام تسلیت داد و در حد یک کنشگر سیاسی اقدام کرد. انجام ندادن اقدام بیشتر نشانه یا پیام سیاسی خاصی ندارد.»

بهر حال باید دید محمود احمدی نژاد که نیم نگاهی به انتخابات آینده دارد تا کی سکوت خواهد کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد