عیدباستانی نوروز 1400  و بهار طبیعت بر همگان مبارک باد .با آرزوی از بین رفتن ویروس کرونا      
کد خبر: ۴۵۴۸۲
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۱
/ روابط قوی فدراسیون با هندی ها باعث افزایش دوبرابری لژیونرها شد

رئیس فدراسیون کبدی در خصوص اعزام 15 کبدی کار به هندوستان گفت:  اولین موفقیت کبدی در سال 98 با افزایش دوبرابری لژیونرهای کبدی رقم خورد.

به گزارش بدر پرس:دکتر اورسجی در گفتگو با سایت فدراسیون این فدراسیون در رابطه با حضور 15 لژیونر ایران در پرو کبدی گفت: در راستای اجرای استراتژی های فدراسیون بعد از دستیابی به موفقیت های بزرگ در سال 97 با تلاش و رایزنی های مستمر و ارائه راهکارهای دیپلماتیک توانستیم تعداد 8 لژیونر کبدی را به 15 برسانیم که می تواند یک موفقیت بزرگ برای ورزش ایران به حساب آید.

وی در ادامه گفت: فرایند افزایش بازیکنان بسیار دشوار بود و به لطف خدا موفق شدیم بازیکنان بیشتری به مسابقات پرو کبدی اعزام کنیم. مذاکرات خوبی با مسئولان استار در کشور هندوستان داشتیم و 25 بازیکن  را جهت حضوردر پرو کبدی معرفی کردیم و هندی ها 15 بازیکن را برای هفتمین دوره مسابقات پرو کبدی انتخاب کردند. عملکرد تمامی بازیکنان در لیگ برتر کبدی سال 98 و سال های آینده و همچنین بازیکنان جوان در اردوها و مسابقات جهان در فرایند معرفی و اعزام نفرات بسیار اهمیت دارد و می بایست بازیکنانی که جزو بهترین های ایران هستند به پروکبدی اعزام شوند. در آینده بدنبال اجرای استراتژی های مطلوب تری در خصوص اعزام ورزشکاران به پرو کبدی هستیم تا از این طریق شرایط حضور برای تمامی کسانی که در لیگ ها، اردوها و تیم های ملی عملکرد مناسبی دارند فراهم شود.

نایب رئیس فدراسیون جهانی و آسیایی کبدی در پایان گفت: با همفکری اعضاء هیات رئیسه، کمیته فنی و سایر کمیته ها در حال نظامند کردن اعزام بازیکنان به پرو کبدی و سایر لیگ های خارجی هستیم و در همین راستا عملکرد بازیکنان لژیونر در رقابت های این فصل را زیر نظر خواهیم گرفت  و بازیکنانی که عملکرد مناسبی نداشته باشند در دوره های آینده معرفی نخواهند شد .
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد