دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۴۵۶۳۲
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۱
به دلیل حفظ و پایداری شبکه در سیلاب اخیر/ مدیرعامل شرکت مادر تخصصی تولید برق حرارتی از مدیرعامل برق منطقه ای خوزستان قدردانی کرد
مدیرعامل شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی در دیدار با مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان از اقدامات مدیریتی اعمال شده برای حفظ پایداری شبکه برق استان در بحران سیلاب اخیر، تشکر و قدردانی کرد.
به گزارش بدر پرس به نقل از روابط عمومی شرک سهامی برق منطقه ای خوزستان، محمود دشت بزرگ در این نشست گزارشی از اقدامات ایمن سازی پست ها در مقابله با سیل و تعداد پست ها و خطوط در معرض خطر ارائه کرد.
وی در بخش دیگری از صحبت های خود بر لزوم توجه بیشتر به صنعت برق خوزستان و تامین اعتبارات کافی برای ارتقای شبکه برق اشاره کرد.
مدیر عامل برق منطقه ای خوزستان تسریع در روند تکمیل نیروگاه هایی که دولت تعهد کرده آنها را به اتمام برساند را نیز خواستار شد.
محسن طرز طلب نیر در این نشست از اقدامات برق منطقه ای خوزستان در مقابله با سیلاب و حفظ پایداری شبکه در این شرایط بحرانی تشکر و قدردانی کرد.
وی همچنین ابراز امیدواری کرد که نیروگاه های حرارتی زودتر وارد مدار شده و وضعیت تولید برق در استان مساعد تر شود.
عبدالرسول پیشاهنگ معاون راهبری تولید شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی، ناصر محمدی مدیرعامل شرکت مدیریت تولید نیروی برق اهواز و منصور نعیمی سرپرست شرکت تولید برق رامین نیز در این جلسه حضور داشتند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد