کد خبر: ۴۵۷۰۷
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۷
قاضی‌پور مطرح کرد؛
کمیسیون صنایع دوشنبه آینده جلسه‌ای برای بررسی گرانی خودرو تشکیل می‌دهد
عضو کمیسیون صنایع گفت: یکی از عوامل گرانی خورو این است که خودروسازان سیاه نمایی می‌کنند و سعی دارند تا خود را متحمل زیان‌های بالایی نشان دهند.

سیاه نمایی خودروسازان عامل اصلی گرانی خودرو/ کمیسیون صنایع دوشنبه آینده جلسه‌ای برای بررسی گرانی خودرو تشکیل می‌دهدنادر قاضی پور عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان،  با اشاره به تشکیل یک کارگروه در این کمیسیون به دستور رئیس مجلس شورای اسلامی به منظور بررسی گرانی خودرو، اظهار کرد: ما پیگیر گرانی‌های اخیر خودرو هستیم و کمیسیون صنایع جلسه‌ای در این خصوص برگزار کرده است.

وی افزود: موضوع گرانی خودرو بسیار پیچیده است چرا که خودروسازان سیاه نمایی می‌کنند و سعی دارند خود را متحمل زیان‌های بالایی نشان دهند تا بتوانند قیمت‌ها را بالا نگه داشته و آن را افزایش دهند.

قاضی پور تصریح کرد: یکی از مشکلات بزرگ در حوزه گرانی خودرو این است که مسئولان این حوزه سعی دارند مسئول پیش از خود را مقصر جلوه دهند تا خود را بی تقصیر جلوه دهند.

عضو کمیسیون صنایع خاطر نشان کرد: دوشنبه هفته آینده هفته آینده دوشنبه کمیسیون صنایع درباره بررسی گرانی‌های اخیر خودرو جلسه‌ای را برگزار خواهد کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد