کد خبر: ۴۵۷۱۴
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۰
تهران-بدر پرس- توزیع بن‌کارت‌‎های فیزیکی خرید کتاب سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در بانک عامل آغاز شد و این کارت ها در روزهای تعطیل نیز ارائه می شوند.
توزیع بن‌کارت‌های فیزیکی خرید کتاب آغاز شد
به گزارش روز جمعه خبرنگار فرهنگی بدر پرس و به نقل از ایرنا از سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، توزیع بن کارت‌های فیزیکی سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از امروز آغاز و ثبت‌نام‌کنندگان می‌توانند با مراجعه به شعب انتخابی در زمان ثبت‌نام، نسبت به دریافت بن کارت‌های خود اقدام کنند.
همچنین این قابلیت برای ثبت‌نام کنندگان بن کارت‌های فیزیکی وجود دارد که بن‌کارت‌های خود را از «شهر نت‌ها» بانک عامل دریافت کنند. 
علاوه بر این ثبت‌نام کنندگانی که قادر به مراجعه به شعب انتخابی نیستند، می‌توانند در ایام برگزاری سی و دومین نمایشگاه کتاب تهران با مراجعه به شعبه بانک عامل مستقر در نمایشگاه کتاب نسبت به دریافت بن کارت‌های خود اقدام کنند.
بر اساس این گزارش، ثبت‌نام‌ کنندگانی که در زمان ثبت‌نام گزینه کارت ملی هوشمند یا NFC را انتخاب کرده‌اند نیز توجه داشته باشند که رمز خرید آن‌ها قبل از آغاز نمایشگاه از طریق پیامک به شماره اعلام شده در زمان ثبت‌نام، ارسال خواهد شد.
بانک عامل در راستای ارایه خدمات به بازدیدکنندگان از سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در روزهای تعطیل (30 فروردین ماه، یکم، ششم و 13اردیبهشت ماه) در شعب منتخب به ارایه خدمات برای صدرو بن کارت فیزیکی می پردازند. 
سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «خواندن، توانستن است» از چهارم تا 14 اردیبهشت ماه در مصلی امام خمینی(ره) برگزار می شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد