دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۴۵۹۴۴
تاریخ انتشار: ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۳
تهران- بدر پرس- باشگاه فرهنگی ورزشی سایپا روز پنجشنبه در بیانیه ای از برکناری «علی دایی» سرمربی تیم خبر داد و مسئولیت سرمربی گری این تیم را به ابراهیم صادقی سپرد که پیش از این دستیار دایی بود.
علی دایی از سایپا کنار گذاشته شد
به گزارش بدر پرس؛ در بخشی از این بیانیه که امروز در تارنمای باشگاه فرهنگی ورزی ساپیا منتشر شده، آمده است: مقوله حرفه‌ای گری در ورزش بر احترام متقابل باشگاه‌ها، مربیان، بازیکنان و تمامی دست‌اندرکاران این حوزه نسبت به یکدیگر بنا شده است و خروج از این چارچوب، تنش‌زا بوده و می تواند باشگاه‌ها را با چالش‌هایی بسیار جدی روبرو کند.
به همین منظور باشگاه فرهنگی ورزشی سایپا با سه دهه قدمت و نقش آفرینی در سطح اول فوتبال کشور همواره با رعایت مباحث اخلاق حرفه‌ای در ورزش، فرهنگ‌سازی لازم را در این زمینه انجام داده و تلاش کرده است تا به دور از هرگونه حاشیه‌پردازی، نگاهی اصولی و اخلاقی به این مقوله داشته باشد.
در ادامه این بیانیه آمده است: اما متاسفانه در نشست خبری پس از دیدار تیم های سایپا و ذوب آهن اصفهان، در 10 اردیبهشت امسال، رفتار غیر حرفه‌ای، مصاحبه خارج از عرف و اظهار نظر غیر کارشناسی دایی، منشور اخلاقی و مفاد قرارداد طرفین با باشگاه سایپا را زیر پا گذاشت و با وجود تذکرات قبلی، بی احترامی وی به مجموعه گروه خودروسازی سایپا، موجب ناراحتی و آزردگی خاطر مجدد قشر عظیمی از کارگران شریف و زحمتکش این مجموعه صنعتی بزرگ شد.
همچنین همزمان با روز «کار و کارگر»، کام این قشر زحمتکش را تلخ کرد، به گونه ای که مراجعه های مکرر و متعدد دایی به مجموعه مدیریتی گروه سایپا و خواسته این بزرگواران (به عنوان صاحبان اصلی این گروه صنعتی) در خصوص لزوم برخورد با سرمربی تیم فوتبال، باعث شد تا هیات مدیره این باشگاه درباره ادامه همکاری با دایی تا پایان فصل به منظور حفظ آرامش تیم تصمیم گیری کند و در راستای توجه به مطالبات بر حق کارگران شریف و کارکنان فهیم گروه خودروسازی سایپا، قرارداد آقای علی دایی به عنوان سرمربی تیم فوتبال سایپا فسخ و وی از باشگاه اخراج شد.
اکنون مسئولیت فنی تیم فوتبال سایپا تا آخر فصل جاری به «ابراهیم صادقی» سپرده شده است.
صادقی پیش از این مربی و دستیار سرمربی تیم سایپا بود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد