17 مرداد روز خبرنگار بر تلاش گران عرصه خبر و رسانه گرامی باد . همزمان با روز خبرنگار بدر پرس پنجساله شد .
      
کد خبر: ۴۵۹۷۴
تاریخ انتشار: ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۰
مدیر تدارکات و امور کالا شرکت ملی حفاری ایران:
مدیر تدارکات و امور کالا شرکت ملی حفاری ایران گفت: ارزش کالای دریافتی در سال 97 در بخش سرمایه ای، یدکی پرمصرف و کم مصرف به حدود دو هزار و 300 میلیارد ریال رسید.
به گزارش بدر پرس به نقل از روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران فرهاد میاهی عربی در توضیح بیشتر در این باره افزود: از این رقم 650 میلیارد ریال مربوط به خرید قطعات ساخت داخل و 350 میلیارد ریال خرید کالای ایرانی از بازار داخلی بوده که معادل 44 درصد از مبلغ پیش گفته می شود و مابقی آن صرف خرید کالا از سایر منابع شده است. 

وی با بیان اینکه در زمان حاضر  شرکت ملی حفاری ایران با نزدیک به 250 شرکت و سازنده داخلی ارتباط کاری دارد، تصریح کرد: با توجه به اینکه سال جاری سال رونق تولید نامگذاری شده است، این شرکت همکاری  و حمایت  های خود را از سازندگان داخلی بیش از پیش استحکام می بخشد.
 
میاهی عربی گفت: تاکنون در سطح این سازمان چهار هزار و 700 قلم کالای پرمصرف تولید داخل شده که برخی تجهیزات به صورت کلی در قالب یک مجموعه کامل (پکیج) ساخته  می شود. 

مدیر تدارکات و امور کالا شرکت ملی حفاری ایران سهم  کالای داخلی در سال گذشته را یک هزار میلیارد ریال از مجموع دو هزار و 300 میلیارد ریال کالای دریافتی عنوان کرد و افزود: این مدیریت با همکاری مدیریت پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت در حال تکثیر منابع برای رقابتی تر شدن پروژه ها و ارتقای کیفی سازندگان است. 

وی در خصوص فعالیت های این مدیریت در موضوع مهار بحران سیلاب اخیر در استان خوزستان  گفت: تامین 19 دستگاه پمپ کف کش برای تخلیه آب از مراکز صنعتی و مسکونی کلانشهر اهواز و حومه، حدود 15 هزار گونی سنگری، 650 عدد کیسه بزرگ با ظرفیت یک تن، تهیه  چراغ های اضطراری، دو هزار متر کابل برق و نایلون و دیگر اقلام موردنیاز  خریداری و به مناطق سیل زده ارسال شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد