دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۴۶۳۳۵
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۹
معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در امور فنی و مهندسی در تشریح عملکرد شرکت در بخش خدمات یکپارچه فنی و ویژه:
معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در امور فنی و مهندسی از انجام چهار هزار و 251 متر حفاری جهت دار و افقی بر روی 10 حلقه چاه در دو ماه نخست سال جاری در مناطق نفتخیز کشور خبر داد.


معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در امور فنی و مهندسی در تشریح عملکرد شرکت در بخش خدمات یکپارچه فنی  و ویژه : 
افزون بر چهار هزار و 200 متر حفاری جهت دار و افقی بر روی 10 حلقه چاه در دو ماه نخست سال جاری انجام شد


معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در امور فنی و مهندسی از انجام چهار هزار و 251 متر حفاری جهت دار و افقی بر روی 10  حلقه چاه در دو ماه نخست سال جاری در مناطق نفتخیز کشور خبر داد .

به گزارش  بدر پرس به نقل از روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران مهران مکوندی روز یکشنبه (12 خردادماه) در تشریح فعالیت های مجموعه های خدمات فنی و ویژه شرکت در این مدت، گفت: حفاری افقی و جهت دار از شیوه های روز آمد صنعت حفاری به شمار میآید . 

وی با اشاره به اینکه  این روش دارای تخصص ویژه و موارد کاربردی خاص از نظر موقعیت های عملیاتی و شرایط محیطی است، افزود: علاوه بر حفاری جهت دار و افقی در مدت پیش گفته در مدیریت خدمات ویژه حفاری 163 متر مغزه گیری از سه حلقه چاه محقق شد که در کسب اطلاعات جامع از مخازن نفت و گاز بسیار با اهمیت است . 

مکوندی با تاکید بر اینکه هر یک از خدمات تخصصی فنی و ویژه حفاری در اجرای عملیات حفر چاه های نفت و گاز نقش اساسی و مکمل زنجیره فرآیند کار می باشد، اظهار کرد: اجرای 67 مورد عملیات نمودارگیری درون چاهی، 78 مورد نمودارگیری سطحی و 55 عملیات تکمیل چاه در این چارچوب صورت گرفته که در مجموع افزون بر 200 عملیات تخصصی می گردد . 

معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در امور فنی و مهندسی گفت: در حوزه مدیریت خدمات فنی از ابتدای فروردین تا پایان اردیبهشت ماه  851 عملیات شامل 181 مورد سیمانکاری، 21 مورد عملیات اسید کاری ویژه، 386 مورد عملیات تزریق پذیری، 47 مورد خدمات لوله مغزی سیار، 78 عملیات آزمایش چاه با ساق مته و 12 عملیات کامل و ویژه حفاری با هوا انجام گردید . 

وی افزود: 10 عملیات حفاری کامل و ویژه به روش فروتعادلی (UBD) به متراژ 340 متر، 84 عملیات لوله گذاری چاه، 13 مورد نصب آویزه و 19 مورد آزمایش بهره دهی چاه از دیگر موارد خدمات فنی و مهندسی است که از سوی این شرکت در دو ماه  نخست امسال به هنگام عملیات حفاری و تعمیر چاه های نفت و گاز به شرکت های متقاضی و کارفرمایی ارایه شده است .
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد