دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۴۶۴۱۳
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۳
تهران- بدر پرس- خبرنگاران رسانه های جمعی و گروهی کره جنوبی در آخرین تمرین تیم ملی فوتبال ایران حضوری پر رنگ داشته و از کادر فنی و بازیکنان تیم ملی به گرمی استقبال کردند.
تیم ملی فوتبال کشورمان فردا (سه شنبه) در ورزشگاه «جام جهانی» سئول میهمان تیم ملی کره جنوبی است و امروز آخرین تمرین خود پیش از دیدار فردای خود را برگزار کرد.
به گزارش بدر پرس:خبرنگاران که از حضور «مارک ویلموتس» خوشحال به نظر می رسیدند ضمن خوش آمد گویی به ویلموتس و تیمش از او درخواست کردند برای گرفتن تصویر یادگاری در کنارشان بایستد.
آنان همچنین درباره خاطرات دوران حضور وی در جام های جهانی به عنوان بازیکن و مربی پرسش هایی را به صورت دوستانه و خارج از نشست خبری مطرح کردند.
شاگردان ویلموتس از ساعت ۲۰ به وقت محلی آخرین تمرین خود را پیش از دیدار دوستانه مقابل کره جنوبی در ورزشگاه جام جهانی سئول برگزار کردند دراین تمرین بازیکنان آخرین تاکتیک های مد نظر کادر فنی را برای دیدار فردا مرور کردند.
فدراسیون کره جنوبی با نصبت بنرهای متعدد درباره دیدار فردای تیم ملی اطلاع رسانی کرده و از آنان خواستند برای تماشای این این دیدار به ورزشگاه بیایند.
تیم ملی فوتبال ایران در دومین حضور ویلموتس فردا در جریان دیداری دوستانه با تیم ملی کره جنوبی دیدار خواهد کرد.
ملی پوشان در نخستین تجربه ویلموتس تیم ملی سوریه را پنجشنبه گذشته با نتیجه ۵ بر صفر شکست دادند.


منبع:ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد