دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۴۶۶۸۴
تاریخ انتشار: ۲۷ تير ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۴
در راستای استفاده از ظرفیت ها و توانمندی های موجود
شرکت ملی حفاری ایران و شرکت توسعه صنایع نفت و انرژی (OEID) در زمینه استفاده از ظرفیت های دو طرف در داخل و خارج از کشور و سایر فعالیت های مرتبط با صنعت حفاری تفاهمنامه همکاری امضا کردند.

به گزارش بدر پرس به نقل از روابط عمومی شرکت ملی  حفاری ایران این تفاهمنامه روز سه شنبه ( ۲۵ تیرماه) در تهران میان مهندس سید عبداله موسوی مدیرعامل ملی حفاری ایران و مهندس مهرزاد صفوت مدیر عامل شرکت توسعه صنایع نفت و انرژی امضاء و مبادله شد.

 در آیین امضاء این تفاهمنامه مهندس موسوی ضمن بر شمردن توان تجهیزاتی و نیروی انسانی این شرکت اظهار کرد: شرکت ملی حفاری ایران بزرگترین شرکت در زمینه عملیات حفاری و سایر خدمات جنبی در کشور  و حوزه غرب اسیا است .

وی افزود:  در برنامه ریزی های انجام شده  شرکت به دنبال توسعه فعالیت ها و کسب درآمدهای حداکثری و ایجاد رفاه و انگیزه در کارکنان بوده و به طور قطع تلاش در زمینه هم افزایی صنعت حفاری در دستور کار قراردارد.

مهندس  صفوت  مدیرعامل  شرکت OEID   نیز  با اشاره به  توانمندی  های  این شرکت  استفاده از ظرفیت های  شرکت NIDC   را مهم و بر توسعه  همکاری های  فیمابین  دو شرکت  تاکید کرد.

تلاش مدیر عامل و مجموعه مدیریت شرکت ملی حفاری ایران در جهت استفاده حداکثری از امکانات و تجهیزات و نیروی انسانی متخصص این شرکت در فعالیت های حفاری و افزایش درآمدهای شرکت ادامه دارد و در روزهای آینده تفاهمنامه های دیگری در توسعه فعالیت های شرکت مبادله خواهد شد.


نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد