کد خبر: ۴۶۶۹۵
تاریخ انتشار: ۲۷ تير ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۰
هیدرودرمی چیست و نحوه عملکرد دستگاه هیدرودرم چگونه است ؟
به گزارش بدر پرس:روشی مناسب برای پاکسازی پوست و آبرسانی به پوست هیدرودرم آبریژن  است که با استفاده از دستگاه هیدرودرم ( یا همان دستگاه هیدرودرمی ) انجام می شود . نام های دیگری نیز از هیدرودرم  بین عموم مردم شناخته شده است , که عبارتند از :هیدراته کردن صورت , میکرودرم آبریژن مرطوب , فیوژن صورت , میکرودرم آبریژن آب , آکوا درم آبریژن

 
 روش درمان (آبرسانی) با دستگاه هیدرودرم :
در این روش لایه خارجی پوست که شامل سلول های مرده هستن ساییده می شود و سطح خارجی پوست پاکسازی می شود, در ادامه سرم های مخصوص برای آبرسانی هستند , این سرم ها با فشار وارد لایه های زیرین پوست می شوند . این سرم ها هر کدام برای درمان بیماری های خاصی قابل تغییر می باشند برای  ، درمان جوش , درمان آکنه ، سرم های از بین برنده علائم پیری و هیدراته کردن پوست ،اصلاح رنگ دانه پوست پزشک می تواند از سرم های مخصوص استفاده کند .

امروزه در اکثر کلینیک های زیبایی از روش طبیعی برای جوانسازی پوست , کاهش چین و چروک بهتر پوست هیدرودرم ( آبرسانی به پوست ) که بدون درد  است استفاده می کنند. هیدرودرم روش برای درمان پیری پوست است که برای هر نوع پوستی قابلیت استفاده دارد و این روش درمانی تکنولوژیک و جدید میباشد .
 
مزایای استفاده از هیدرودرم (آبرسانی به پوست):


جدیدترین و مطمئن ترین روشهای درمانی است.
چین و چروک پوست و خطوط روی پوست را کاهش می دهد.
جوان تر شدن و ایجاد ظاهری زیبا بر روی پوست صورت می شود.
منافذ باز پوست را می بندد
رفع خشکی پوست و آبرسانی پوست می شود.
موجب رساندن اکسیژن لازم به لایه های زیرین پوست می شود.
سلولهای مرده پوست را که موجب تغییر رنگ پوست شده اند را پاک می کند
موجب روشن تر و صاف شدن پوست می شود.
بدون درد
نیاز به بستری و استراحت بعد از درمان ندارد .
بهبود و درمان جوش ها
بهبود و درمان آکنه


برای تهیه این دستگاه با کامیار بهادر طب ،بعنوان مدیریت فروش  دستگاه هیدرودرمی در ایران تماس بگیرید.تلفن ارتباط09120720519
 
تعداد جلسات مورد نیاز برای هیدرودرم (آبرسانی پوست):

گزارش بدر پرس حاکیست:در هیدرودرم تقریبا اکثر بیماران بعد از انجام جلسه اول درمان بهبود پوست خود را مشاهده می کنند هیدرودرم نیز در صورت نیاز و تشخیص پزشک معالج نیاز به یک جلسه درمان مراقبتی در فواصل زمانی یک ماه برای حفظ نتیجه درمان و نیز بهبود کامل درمان نیاز می باشد ، همانند اکثر روشهای جوانسای پوست مانند : استفاده از لیزر RF برای جوانسازی , یا مزوتراپی بدون سوزن و استفاده از لیزر برای جوانسازی پوست و … نیاز به یک جلسه درمانی مراقبتی در فواصل زمانی خاص که از طرف پزشک متخصص اعلام می شود دارد .تعداد جلسات برای درمان کامل با هیدرودرم شامل مجموعه ۶ تا ۱۰ جلسه که هر جلسه در حدود ۲۰ دقیقه طول می کشد . برای بهبود کامل و از بین بردن چین و چروک و خطوط پیری روی پوست این تعداد جلسه با دستور پزشک متخصص نیاز است .

یکی از بهترین و مطمئن ترین روش که امروزه برای درمان پیری پوست هیدرودرم آبریژن رواج زیادی به نسبت سایر روشهای درمانی پیدا کرده است.

هیدرودرم در کدام نواحی انجام پذیر است:

صورت ، گردن وقسمت بالای سینه مورد استفاده قرار می گیرد ولی از این روش درمانی می توان برای صاف و هموار سازی سایر نواحی بدن نیز مورد استفاده قرار داد.

نتایج حاصل هیدرودرم :

مهمترین نتایج حاصل از درمان هیدرودرم آبرسانی به پوست :

کاهش امکان مشاهده چین و چروک و خطوط ایجاد شده بر روی پوست

اصلاح منافذ، ساختار تشکیل دهنده پوست

بهبود وضعیت جوش ها، چربی و سایر مشکلات پوستی

کاهش مقدار پف و تیرگی دور چشم

هیدراته کردن و آبرسانی پوست

بهبود قابلیت ارتجاع و انعطاف پذیری پوست

کمک به کاهش مشکلات رنگ دانه های پوست (ملاسما و لکه های قهوه ای)

نحوه عملکرد دستگاه هیدرودرم  (آبرسانی پوست)

در این درمان  اول ازهمه سلولهای مرده لایه بالایی پوست کاملا تراشیده می شود که با استفاده از دستگاه مکش از روی پوست برداشته می شوند ، به صورت همزمان که سلول های مرده پاکسازی می شوند سرم های سری دستگاه که مخصوص می باشند به لایه های زیرن پوست با فشار نفوذ می کنند که موجب تمیزی و پاکسازی عمیق پوست می شود. این سرم ها شامل محلول های غنی شده و هیدراه می باشد  و سطح زیرین پوست کاملا تمیز و شستشو داده می شود . و منافذ عمیق پوست را تمیز می کند . با این کار پوست بیمار کاملا صاف و روشن می شود. و با آبرسانی پوست بیمار بطور کامل هیدراته می شود.برای تهیه این دستگاه با کامیار بهادر طب ،بعنوان مدیریت فروش  دستگاه هیدرودرمی در ایران تماس بگیرید.تلفن ارتباط09120720519
سایش پوست

همزمان با عمل پاکسازی , سر دستگاه دارای لبه هایی برای عمل سایش پوست است که با عبور از روی پوست آن را سیقل می دهد , که موجب احیای پوست می شود.

استخراج

در ادامه  به راحتی در مرحله پاکسازی لکه های سر سیاه , سفید و چربی های اضافی جمع شده و از روی پوست خارج می شوند و پوست کاملا بهبود می یابد .

فیوژن
پوست در معرض محلولهای سرم و آنتی اکسیدان ها قرار می گیرد به این ترتیب مشکل چین و چروک , چربی های اضافی و رنگدانه های پوست درمان می شود.

دستگاه هیدرودرم دارای سه عملکرد اختصاصی است :

گالوانیک یا آبرسانی (Galvanic-Hydration )

دزن یا پاکسازی (Desinc )

فرکانس بالا (High Frequency)

 
برای تهیه این دستگاه با کامیار بهادر طب ،بعنوان مدیریت فروش  دستگاه هیدرودرمی در ایران تماس بگیرید.تلفن ارتباط09120720519


مراحل اصلی درمان هیدرودرمی:

تمیز و پاکسازی پوست و هیدراته کردن است

کاربردهای هیدرودرم  و برای چه افرادی مورد استفاده است:
از هیدرودرم می توان برای آبرسانی به هر نوع پوستی در بین مردان , زنان , افراد جوان و یا پیر استفاده کرد .

در کل کاربردهای هیدرودرم در موارد زیر است :

درمان چین و چروک و خطوط پیری بر روی پوست
برای شادابی و روشن تر کردن پوست
هموار کردن و هیدراته کردن پوست
درمان آکنه و رفع انواع خاص از جوش های صورت
درمان لکه های قهوه ای بر روی پوست با استفاده از لایه برداری پوست
تمامی درمان ها با استفاده از آبرسانی پوست بدون درد و بی خطر است و تحت نظر تیم متخصص پزشکی می باشد.

برای تهیه این دستگاه با کامیار بهادر طب ،بعنوان مدیریت فروش  دستگاه هیدرودرمی در ایران تماس بگیرید.تلفن ارتباط09120720519
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد