دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۴۶۸۰۹
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۳
همزمان با سالروز بازگشت آزادگان؛
به گزارش بدر پرس به نقل از ایرنا - معاون اول رییس جمهوری در پیامی توییتری با گرامیداشت سالروز بازگشت آزادگان هشت سال دوران دفاع مقدس به کشور تاکید کرد که یاد آن همه فداکاری و اخلاص و ایثار مردم و آن همه وحدت و همدلی و مسئولیت پذیری سیاست گذاران و مجریان زنده و گرامی‌باد.

در توییت "اسحاق جهانگیری" آمده است: ٢٦مرداد  ١٣٦٩ روزی بود که آزادگان سرافراز ایرانی پس از سالها اسارت پای به خاک میهن نهادند. 

آن روز جامعه یکی از نزدیکترین دستاوردهای صلح را به چشم دید و فرزندانش که شاهدان زنده مقاومت در اسارتگاه های مخوف بعثی بودند را با اشتیاق در آغوش کشید.

درس های پس از جنگ کمتر از درس آموخته های دوران دفاع مقدس و تجربه های پیش از آن نیست. 

روایت جنگ و صلح در طول دهه اول انقلاب را باید خوب نوشت و خوب خواند. 

دشواری و در عین حال ضرورت و نتایج پذیرش قطعنامه ٥٩٨، صفحه دوم مقاومت ها و شهادت ها، جانبازی ها، اسارت ها و ایثارگری های ملت ما در طول هشت سال دفاع مقدس است. این دو صحنه را با هم ببینیم و از هر دو در امتداد هم بیاموزیم.

یاد آن همه فداکاری و اخلاص و ایثار مردم و آن همه وحدت و همدلی و مسئولیت پذیری سیاست گذاران و مجریان زنده و گرامی‌باد. 

روز آزادگان هم بر همه آزادگان دوران انقلاب و دفاع مقدس و خانواده های محترمشان مبارک.

 
 

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد