عیدباستانی نوروز 1400  و بهار طبیعت بر همگان مبارک باد .با آرزوی از بین رفتن ویروس کرونا      
کد خبر: ۴۶۸۳۹
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۸
رسانه های عربی پس از مشکلات ما بین برانکو ایوانکوویچ و عمرالسوما به این موضوع واکنش های مختلفی دادند، در یکی از رسانه ها خبر از آرام بودن وضعیت بین این دو داد و دیگری از ناآرام بودن وضعیت و التهاب در این تیم گفت.
بخش عربی سایت گل به این اتفاق واکنش نشان داده و نوشته است:

"پیش از بازی برگشت تیم الهلال و الاهلی، عمرالسوما به سمت برانکو می رود و به او گفته در برابر الهلال تنها با یک مهاجم بازی کند و او را در ترکیب قرار بدهد که این موضوع باعث ناراحتی سرمربی کروات می شود تا اینکه در این بازی برانکو او را روی نیمکت می نشاند و تنها جانینی از ابتدا در ترکیب قرار می گیرد.

سوما البته در این بازی به میدان می رود اما اعتراض خود را با پرت کردن پیراهن در زمان درخواست از او برای حضور در زمین به عنوان بازیکن تعویضی نشان داد. سوما که از این اتفاقات به شدت ناراحت است، از باشگاه خواسته تا رضایت نامه وی را برای تیم دیگر صادر کند.

باشگاه الاهلی از سوما خواسته تا نام تیمش را اعلام کند که او گفته تیم خواهانش در حوزه خلیج فارس فعالیت دارد اما اسم آن را نگفته است. باشگاه الاهلی در تلاش است تا مشکل ستاره تیمش و برانکو را حل کند چراکه در غیراین صورت باید این بازیکن را به صورت قرضی به تیم دیگری بفرستد.”

از بین برانکو و عمرالسوما هنوز هیچکدام به این اتفاق واکنشی نشان نداده اند.این اولین بار نیست که سوما با مربیان خود دچار مشکل می شود و به همین دلیل چندین سال حضور در تیم ملی سوریه را از دست داده بود، از الغرافه قطر به عنوان مقصد احتمالی ستاره سوری تیم الاهلی یاد می شود.

گفتنی است عمرالسوما از سال ۲۰۱۴ در این تیم حضور دارد و در طول ۱۰۵ بازی موفق به زدن۱۰۳ گل شده است.او که تا سال ۲۰۲۱ با الاهلی قرارداد دارد در فصل قبل به همراه الاهلی ۳۳ بار به میدان رفت، ۲۶ گل زد و ۷ پاس گل داد. او در فصل ۲۰۱۴-۲۰۱۵ با ۲۲ گل، ۲۰۱۵-۲۰۱۶ با ۲۷ گل و ۲۰۱۶-۲۰۱۷ با ۲۴ گل در سه سال پیاپی به عنوان بهترین گلزن لیگ عربستان انتخاب شده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد