دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۴۶۸۴۸
تاریخ انتشار: ۰۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۱
با اعلام نتایج نهایی فینال مسابقه عصر جدید که بامداد جمعه اول شهریور 98 برگزار شد ؛‌
فاطمه عبادی  بانوی هنر مند خوزستانی برنده فینال  این مسابقه هیجانی شد.

تهران :بدر پرس- کتاب برنامه تلویزیونی پرمخاطب عصر جدید با پیروزی «فاطمه عبادی» بانوی خوزستانی نقاشی با شن با کسب ۶ میلیون و ۵۴۴ هزار و ۹۶۴ رای به آخرین برگ خود رسید.

بیش از ۲۴ میلیون رای مردمی در سبد ۵ فینالیست برنامه عصر جدید ریخته شد تا در ساعت های اولیه بامداد جمعه، محبوب ترین استعدادهای شناخته شده در برنامه عصر جدید مشخص شوند.

فاطمه عبادی هنرمند نقاشی با شن اهل بندر ماهشهر خوزستان ۶ میلیون و ۵۴۴ هزار و ۹۶۴ رای را از آن خود کرد تا در صدر آخرین محفل عصر جدید بنشیند و افتخاری دیگر بر افتخارات جوانان خوزستانی که همواره از بسیاری  امکانات در رنج هستند بیافزاید.

 فاطمه عبادی متولد ۱ مرداد ۱۳۶۸ در ماهشهر، نقاش است

فارغ التحصیل لیسانس رشته گرافیک می‌باشد، فعالیت خود را با نقاشی رو بوم شروع کرد و حالا نقاشی رو سفال، نقاشی پرتره و نقاشی با خاک نیز می‌کند.

بنظر می رسد آنچه باید در این خصوص  مورد توجه خانواده گرامی بویژه همسر فاطمه عبادی قرارگیرد حداکثر استفاده از موقعیت ایجاد شده برای این هنرمند جوان و بزرگ است.

وی و همسرش باید بدانند پس از این همه معروفیت و تبریکات و رفت و آمد دوستان و عکسهای سلفی گرفتن ها و تقدیر های خشک و خالی مدیران شهرستان و استان چندی نخواهد گذشت که فاطمه هنرمند و قهرمان به فراموشی سپرده خواهد شد و دریغ از اهمیت این همه استعداد و بزرگی.

لذا شخص فاطمه عبادی و همسر و پدر و مادرش باید بدانند ایشان برای ادامه موفقیت و پیشرفت دیگر ماندنش در ماهشر و خوزستان جایز نیست و باید به تهران و پایتخت مهاجرت نموده و آینده خود و خانواده را و همچنین افتخارات خوزستان را پرورش دهد.

او  و همه خوزستانی ها میدانند در ماهشهر بیش از 20 پتروشیمی وجود دارد و در واقع قطب بزرگ پتروشیمی کشور است و خوزستان نیز 90 درصد نفت کشور را تامین میکنند اما کمبود امکانات و مشکلات فراوان زندگی در این استان بیش از سایر مناطق کشور است و افرادی همچون فاطمه عبادی حاصل تلاش و استعدادهای شخصی و ذاتی خود نه توجه مسوولان این شهر یا استان هستند.

بنابراین وی و همسرش باید نگاهی آینده نگر داشته باشند و فدای کم توجه ای و ضعف های همیشگی مدیران و مسوولان خوزستان نشوند .

امید که این هنرمند خوزستانی که ایران به احترام استعدادش بلند شد و تقدیر کرد در جایگاهی قرار بگیرد که همواره افتخار خوزستان و خوزستانی باشد.


کامبیز بهادری،کارشناس ارشد مدیریت رسانه
 

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد