عیدباستانی نوروز 1400  و بهار طبیعت بر همگان مبارک باد .با آرزوی از بین رفتن ویروس کرونا      
کد خبر: ۴۶۹۳۴
تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۵
رییس فدراسیون کبدی خبر داد:
در مجمع انتخابات هیات کبدی استان بوشهر که با حضور رئیس فدارسیون کبدی ،مدیر کل ورزش و جوانان استان و اعضای مجمع برگزارشد محمد مظفری با 16 رای اعضای مجمع بعنوان رئیس جدید این هیات انتخاب شد.
رئیس جدید هیات کبدی استان بوشهر مشخص شد
در مجمع انتخابات هیات کبدی استان بوشهر که با حضور رئیس فدارسیون کبدی ،مدیر کل ورزش و جوانان استان و اعضای مجمع برگزارشد محمد مظفری با 16 رای اعضای مجمع بعنوان رئیس جدید این هیات انتخاب شد.

به گزارش بدر پرس به نقل از روابط عمومی فدراسیون کبدی؛ در مجمع انتخابات هیات کبدی استان بوشهر که با حضور رئیس فدارسیون کبدی ،مدیر کل ورزش و جوانان استان و اعضای مجمع برگزارشد محمد مظفری با 16 رای اعضای مجمع بعنوان رئیس جدید این هیات انتخاب شد.
رئیس فدراسیون کبدی در این آیین گفت: استان بوشهر پتاسیل خوبی در بخش کبدی ساحلی  دارد که پس از مسابقات لیگ برتر در دی ماه امسال مسابقات ساحلی این رشته در بخش پسران و دختران در این استان برگزار می شود.
وی اضافه کرد: شرایط پوشیدن تیم ملی برای تمامی ورزشکاران هیات های استان های سراسر کشور از سوی فدراسیون فراهم شده است که استان بوشهر هم می توانند با تلاش ورزشکارانش به این مهم دست یابد.
اورسجی یاد آورشد با تلاش های صورت گرفته از سوی فدراسیون جهانی میزبانی المپیک 2032 به کشور هند قطب اصلی این رشته واگذار شده که 8 مدال المپیک در این رشته در بخش سالنی و ساحلی توزیع خواهدشد.
وی در پایان گفت: مسابقات جهانی این رشته امسال در بخش جوانان به میزبانی ایران از 18 تا 25 آبان ماه در جزیره کیش برگزار می شود که فرصت مناسبی است که از تجربه مسابقات جهانی برای پیشرفت تیم ملی کشورمان و توسعه این رشته استفاده کنیم.
مدیر کل ورزش و جوانان استان بوشهر نیز خواستار توسعه این رشته در شهرستان های استان ، برگزاری کلاس های داوری و مربیگری و جذب منابع مالی شد.
احمد بهروزیان فرد افزود: یکی از الویت های اداره کل ورزش و جوانان حمایت از این رشته در سطح استان و کشور است و در این مورد اداره کل ورزش و جوانان استان فضا و امکانات لازم را برای پیشرفت این رشته در سطح استان فراهم می کند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد