دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۴۶۹۹۲
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۴
حفار مردان دستگاه حفاری را جزیی از زندگی و وجود خود توصیف می كنند
رئیس دستگاه حفاری 62 فتح شرکت ملی حفاری ایران گفت: حفار مردان این شرکت دکل حفاری را جزیی از زندگی و وجود خود توصیف و نسبت به آن حمیت کم نظیری دارند.
 

رئیس دستگاه حفاری 62 فتح شرکت ملی حفاری ایران گفت: حفار مردان این شرکت دکل حفاری را جزیی از زندگی و وجود خود توصیف و نسبت به آن حمیت کم نظیری دارند.

به گزارش بدر پرس به نقل از روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران قاسم مزرعه که 28 بهار عمر خود را در بخش های عملیاتی این شرکت سپری و 12 سال در سمت رئیس دستگاه حفاری در صنعت نفت خدمت کرده است، افزود: تعصب و غیرت کارکنان این شرکت در بخش های مختلف خاصه عملیات حفاری مثال زدنی می باشد.

وی اظهار کرد: سختکوشان این شرکت ورای شرح وظایف تعریف شده در سمت های سازمانی در محل کار همچون خانواده ای یک دست و صمیمی نهایت تلاش خود را در پیشبرد برنامه های اجرایی دستگاه به کار گرفته اند که به نحو شایسته، شان و جایگاه شرکت حفظ و شاهد رشد و بالندگی آن باشند.

مرزعه گفت: کارکنان اقماری که نیمی از عمر خدمتی خود را دور از خانواده و در محیط کار در وسعت محدود دستگاه حفاری در شرایط متغیر اقلیمی و دور از شهر و آبادی در مناطق عملیاتی با وجود همه دشواری ها گذران می کنند، ارایه کار کیفی در کمال ایمن و با راندمان مطلوب  را برای خود لذت بخش، شادی آفرین و موجب خوشنودی می دانند.

رئیس دستگاه حفاری 62 فتح با بیان اینکه این دستگاه از سال 69 به ناوگان شرکت پیوسته است، افزود: سوابق کاری مجموعه کارکنان تلاشگر این دستگاه بین  هشت تا 30 سال بالغ می گردد و در عمل نشان داده اند که برای آنان یک دقیقه وقفه در کار نیز توجیه ندارد و به همین منظور حفظ، نگهداری و تعمیرات تجهیزات دستگاه به جد مورد اهتمام می باشد.

وی اظهار کرد: در این دستگاه نیز همانند سایر دکل های حفاری تعمیرات پیشگیرانه، تعویض قطعات، انجام موارد برش و جوشکاری و بازسازی در موقعیت دستگاه صورت می پذیرد و قطعات پر مصرف دستگاه به طور عمده تولید داخلی است که با صراحت می توان ادعا کرد بخش قابل توجه آن با انواع مشابه خارجی رقابت و از کیفیت و استانداردهای لازم برخوردار است.

مزرعه گفت: این دستگاه از اوایل اسفندماه گذشته عملیات حفاری یک حلقه چاه توسعه ای در میدان نفتی آبتیمور در مناطق نفتخیز جنوب را به صورت عمودی آغاز و در عمق بیش از سه هزار متری عملیات حفاری با روش انحرافی با زاویه دنبال می شود.

رئیس دستگاه حفاری 62 فتح افزود: این دستگاه که تحت سرپرستی مدیریت عملیات خشکی – 2 شرکت قرار دارد و مجهز به سیستم مدیریت پسماند است و ثبت دو هزار متر حفاری در سازند های سخت در مدت یک ماه این چاه نفتی برای آن یک عملکرد مطلوب بر اساس برنامه پیش بینی شده به شمار می آید.


نمایش تعداد بازدیدها : 93
بازگشت بازگشت           چاپ چاپ    
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد