دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۴۷۰۷۴
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۷
به گزارش بدر پرس به نقل از  روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ؛ با صدور احکامی از سوی ، حسین صبوری ،مدیر عامل شرکت، آقایان کامبیز ناظریان به عنوان قائم مقام و معاون هماهنگی، حمیدرضا منصوری به عنوان، معاون بهره برداری و دیسپاچینگ و مسعود نصری به عنوان سرپرستی معاونت برنامه ریزی، منصوب شدند.

در این مراسم که در ساعت 9 صبح،27 شهریو ماه ، در سالن امام علی(ع) ساختمان ستاد راهبردی شیراز، برگزار شد، مدیرعامل، ضمن تقدیر از خدمات ارزشمند کامبیز ناظریان در زمان تصدی معاونت بهره برداری و دیسپاچینگ اظهار امیدواری کرد در پست جدید سازمانی به عنوان قائم مقام و معاون هماهنگی، بتوانیم با کمک ایشان، همانند گذشته مسیر شرکت برای رسیدن به اهداف استراتژیک را هموار کنیم.
وی در خصوص حمیدرضا منصوری، معاون جدید بهره برداری و دیسپاچینگ نیز گفت: بی شک زحمات ایشان در دورانی که در معاونت برنامه ریزی قبول زحمت کرده بودند بر دیگران پوشیده نیست و با امید به خداوند متعال و با همرا هی کارکنان خواهیم توانست با حضور ،آقای منصوری در سمت معاون بهره برداری و دیسپاچینگ همچنان به مسیر رو به رشد این شرکت ادامه دهیم.
گفتنی است؛ در ادامه انتصابات امروز، مسعود نصری نیز با حفظ سمت تا اطلاع بعدی، به عنوان سرپرستی معاونت برنامه ریزی منصوب شد.

مدیرعامل از معاونت های بهره برداری و دیسپاچینگ و  برنامه ریزی به عنوان یکی از ارکان شرکت یاد  کرد و گفت ، همواره سعی بر آن داریم تا با پرورش نیروهای متعهد و کوشا ، جانشین پروری را سرلوحه خود قرار دهیم و ابراز امیدواری کرد : با رعایت فرآیندهای عملیاتی، خلاقیت های مدیریتی ، هوشمندسازی سیستم های پاسخگویی، نسبت به خدمت رسانی وتکریم مردم تلاش کنیم.
گفتنی است؛ در پایان این مراسم  ضمن  قرائت احکام  با اهدای لوح و هدایایی برای بیش از سی سال خدمت در عرصه صنعت برق از تلاش های بی دریغ  آقای عبدالحمید ارسطو، معاون اسبق هماهنگی ، تقدیر شد .

  


نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد