دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۴۷۰۹۶
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۹
رتبه بهبهان دو برابر میانگین استان
 به گرارش خبرنگار بدر پرس  از بهبهان: هفتمین جلسه شورای اداری شهرستان، باحضور دکتر منصور کوهی رستمی مدیرکل نهادکتابخانه های عمومی استان و ممبینی رییس اداره اموزش و پرورش استثنایی استان و به  ریاست محمد حری فرماندار شهرستان بهبهان برگزار گردید.

 در این جلسه دکترمنصور کوهی  رستمی مدیرکل نهاد کتابخانه های استان خوزستان با ارایه امارهای دقیق سرانه کتاب و کتابخوانی را درشاخص های متعددی درشهرستان بهبهان را فراتر از میانگین استانی و بل کشوری ارزیابی کرد و نمود این مهم را درپیشگامی بهبهان در عرصه های علمی و فرهنگی و اموزشی کشور تجلی یافته، عنوان نمود.

در این جلسه همچنین با گرامیداشت روز معلولان و ناشنوایان،از جمعی از معلولین شهرستان،گروه سرود ناشنوایان و همچنین خیرینی که در امر کمک رسانی به معلولان همت گماشته اند تقدیر و با اهدای لوح، قدردانی شد.

فرمانداربهبهان نیز درجلسه شورای اداری شهرستان با گرامیداشت سالگردجنگ تحمیلی ازشهدا و جانباران ویادگاران عرصه جهاد و شهادت  به نیکی یاد کرد و برخدمات رسانی در
پیاده روی اربعین تاکید گذاشت.

 محمدحری با اشاره به اختتامیه جشنواره رضوی در مبحث کتاب و کتابخوانی از پیشتازی مردم فرهنگ دوست بهبهان اظهار شادمانی کرد و ارزو نمود پیوسته اخبارمثبتی از بهبهان  برای انتشار درسطح کشور موجود باشد.

 محمد حری از احتمال بارانهای زودرس پاییزی سخن گفت و به  دستگاههای مرتبط با بارندگیها یاداور شد که از هم اکنون خود را مهیای مقابله با مشکلات احتمالی بارندگی پاییزی نمایند.

 درپایان جلسه ازسوی دکتر منصور کوهی رستمی لوح تقدیری به فرمانداربهبهان به پاس مساعدت های وی درحوزه ترویج کتاب و کتابخوانی اهدا گردید.

  خبرنگار بهبهان. محمد خلیجی
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد