دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۴۷۱۲۲
تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۰
بگزارش بدر پرس به نقل از فارس : هیأت وزیران دولت سعودی در نشست امروز خود با متهم کردن ایران، از کشورهای جهان خواست تا فشارها علیه تهران را افزایش دهند.
شورای وزیران سعودی امروز (سه‌شنبه) به ریاست «سلمان بن عبدالعزیز» شاه سعودی جلسه هفتگی خود را برگزار کرد و طبق عادت مألوف حمله به ایران یکی از مهم‌ترین مباحث مطرح شده در این نشست بود.

به نوشته وبگاه روزنامه الریاض، طبق بیانیه صادره از سوی «ترکی بن عبدالله» وزیر اطلاع‌رسانی سعودی، هیأت وزیران این کشور با تکرار ادعاهای مطرح شده در نشست سازمان ملل علیه ایران، بار دیگر از کشورهای دیگر جهان خواست تا مقابل ایران بایستند.

دولت سعودی با متهم کردن ایران به اقدامات تروریستی و تنش‌زا از جامعه جهانی خواست تا فشارها علیه این کشور را افزایش دهند تا به تغییر رفتار تهران منجر شود. هیأت وزیران سعودی همچنین مدعی شد: «حکومت ایران پس از گذشت ۴۰ سال چیزی جز انفجار و خرابی و ترور در جهان نمی‌شناسد.»

در ادامه این بیانیه آمده است که هیأت وزیران سعودی سپس به موضوع یمن پرداخت و مدعی شد که دولت سعودی به تعهدات مالی خود به ارزش ۵۰۰ میلیون دلار برای کمک به کاهش درد و رنج‌های مردم عمل کرده است. سازمان ملل پیش از این دولت سعودی را به عدم عمل به تعهدات مالی خود در قبال یمن متهم کرده بود.

در این نشست همچنین تشکیل کمیته قانون اساسی سوریه نیز مورد بحث قرار گرفت و دولت سعودی اعلام کرد که از تشکیل این کمیته که بر مبنای قطعنامه ۲۲۵۴ شورای امنیت است، استقبال می‌کند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد