دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۴۷۱۲۴
تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۴
غلام رضا طالبی مدیر برنامه ریزی و کنترل تولید فولاد خوزستان با اعلام این خبر افزود: رکورد تولید روزانه زمزم ۲ در سوم مهرماه ۹۸ به ۳۲۵۱ تُن رسید. رکورد قبلی در دوازدهم مهر ماه سال ۹۶ و به مقدار ۳۱۹۶ تن به ثبت رسیده بود.
طالبی در مورد تولید روزانه مجموع زمزم ها نیز گفت: در چهارم مهرماه مجموع تولید واحدهای زمزم به مقدار ۶۱۲۴ تُن رسید که حد نصاب جدیدی برای این واحد به شمار می آید. پیش از این رکورد تولید زمزم ها در نهم اسفند سال ۹۷ و به مقدار ۶۰۸۴ تُن بوده است.
مدیر برنامه ریزی و کنترل تولید ضمن قدردانی از تلاش فولاد مردان در دستیابی به رکوردهای تولید افزود: برنامه ریزی، انگیزه و همت جهادی از عوامل تاثیرگذار در دستیابی به رکوردهای تولید در واحدهای مختلف شرکت فولاد خوزستان است. 
طالبی از حرکت منطبق بر برنامه تولید سالانه فولاد خوزستان خبر داد و اضافه کرد: در شش ماهه نخست سال توانستیم، نزدیک به صددرصد برنامه های پیش بینی شده را تولید کنیم؛ امیدواریم با برنامه ریزی دقیق و همت کارکنان در پایان سال ۹۸ به تولید سه میلیون و هشتصد هزار تُن شمش  فولاد دست پیدا کنیم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد