عیدباستانی نوروز 1400  و بهار طبیعت بر همگان مبارک باد .با آرزوی از بین رفتن ویروس کرونا      
کد خبر: ۴۷۱۳۲
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۸
لیست مسافران مشهد تکلیف عالیشاه را مشخص می‌کند ن

فرشاد احمدزاده، شجاع خلیل زاده و کمال کامیابی نیا سه غایب اصلی قرمزها در مشهد خواهند بود و شاید همین موضوع سبب شود تا امید عالیشاه به فهرست بازگردد.
گابریل کالدرون برای دومین بازی پیاپی دست به اقدام عجیبی زد و نام امید عالیشاه را از لیست بازیکنانش در سفر به تبریز خارج کرد.

پس از دیدار حساس مقابل سپاهان در هفته پنجم لیگ برتر، برای دومین بار و این دفعه در جام‌حذفی و دیدار مقابل ماشین‌سازی تبریز خبری از امید عالیشاه در لیست بازیکنان پرسپولیس نبود.
این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که امید هرگز انتظار چنین برخوردی را نداشت زیرا نه قبل از بازی با سپاهان اتفاق خاصی در تمرینات این تیم رخ داده بود و نه قبل از سفر به تبریز ولی در هر حال این بازیکن از لیست تیم خط خورد و مشخص نیست چه اتفاقاتی در آینده در انتظارش است. البته عالیشاه در این مورد سکوت کرده و می‌خواهد بدون هیچ جنجال و حاشیه‌ای به کارش ادامه دهد.

در تماس تلفنی خبرنگارمان با این بازیکن موضوع جدیدی مطرح نشد. امید گفت:

«بهتر است در این شرایط حرفی نزنم، چون اتفاقی رخ نداده است. ما سرباز پرسپولیس هستیم و نظر کالدرون و اعضای کادر فنی بود که من برای این دو بازی در لیست تیم نباشم. من هم کاملاً به این نظرات احترام می‌گذارم و حرفی برای گفتن ندارم.»

با این حال شاید تکلیف نهایی امید عالیشاه برای دیدار پرسپولیس مقابل شهرخودرو مشخص شود. سرخپوشان پایتخت عصر پنج‌شنبه تهران را به مقصد مشهد ترک می‌کنند و اگر امید در این بازی نیز حضور نداشته باشد، باید به فکر تیم دیگری در نیم‌فصل دوم باشد.

عالیشاه فصل گذشته در مقطعی از بازی‌ها با برانکو ایوانکوویچ به خاطر نیمکت‌نشینی در دیدار مقابل پیکان نیز درگیر شد، اما آن موضوع با سکوت عالیشاه و پادرمیانی برخی بازیکنان ختم به خیر شد ولی این بار مشخص نیست کالدرون چه خوابی برای امید عالیشاه دیده است.

باید برای حل شدن این معما چند روز دیگر صبر کنیم؛ هرچند اطرافیان باشگاه پرسپولیس معتقدند یکی از بازیکنان سرشناس تیم نزد کالدرون برای عالیشاه زیرآبی رفته تا شانس امید برای بازگشت به ترکیب اصلی که هیچ، برای حضور در لیست ۱۸ نفره تیم را بسوزاند. بازیکنی که نامش در میان جنجال‌های تیم همیشه مطرح می‌شود، اما با سکوت و ماندن در سایه، خودش را حفظ می‌کند و وقتی آب‌ها از آسیاب افتاد، دوباره نام او را در یک جنجال جدید می‌شنویم!
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد