دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۴۷۱۶۳
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۲
شهریور سال۱۳۹۶ افشین حیدری مدیرکل ورزش و امور جوانان استان خوزستان به دعوت سهراب گیلانی نماینده مردم محترم شهرستان های شوشتر و گتوند به شهر ترکالکی سفر کرد.

به گزارش بدر پرس و به نقل از رضا حسین زاده ترکالکی عضو شورای شهر ترکالکی:شهریور سال۱۳۹۶  افشین حیدری مدیرکل ورزش و امور جوانان استان خوزستان  به دعوت سهراب گیلانی نماینده مردم محترم شهرستان های شوشتر و گتوند طی سفر به شهر ترکالکی درساعت ۱۶  در محل ورزشگاه شهدای ترکالکی (زمین چمن) کلنگ احداث سالن چندمنظوره ورزشی، در حضور جمعی از مردم ولایتمدار و شهیدپرور ترکالکی-همکارانم اعضای محترم شورای اسلامی شهر ترکالکی-آقای نصیری مسئول امور مالی وقت ،آقای دارابی مسئول اجرای طرح های ورزشی استان باهیئت همراه،و جناب اسمعیل حسینی رئیس اداره ورزش و امور جوانان شهرستان شوشتر، جناب آقای بهزاد جعفرزاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گتوند-حاج عیدی عسکرزاده رئیس دفتر(وقت) نماینده در شهرستان گتوند و جمعی از ورزش دوستان  منطقه ترکالکی به زمین زده شد.

دراین مراسم سردار گیلانی و  افشین حیدری با کلام رسا و قاطعیت اعلام نمودند،اهتمام ویژه ای برای ورزش شهرستان و شهر ترکالکی قائل هستیم و از هیج کوششی در این راه دریغ نخواهیم کرد و سالن چند منظوره ورزشی ترکالکی  کمتر از یکسال احداث و به بهره برداری خواهد رسید.

هر چند در آئین کلنگ زنی های پروژه های عمرانی چندین اصل نظیر مبلغ ریالی بودجه-ردیف بودجه-کارفرما و تاریخ ساخت ساز باید تعیین شود و بر روی پلاکارد(بنر مراسم کلنگ زنی)مشخص گردد.
نبود همچون پلاکاردی با تعیین مراحل قانونی ،بقول شاعر رنگ.رخساره خبر میدهد از سر درون-


لازم بذکر است:شهر ترکالکی با جمعیتی حدود9000نفر با میانگین جمعیت جوان از دیرباز ورزش در این شهر جایگاه ویژه ای داشنه است.

بنظر می رسد مدیرکل ورزش و جوانان استان باید در این روش کار کردن خود تجدید نظر کند و مردم و ورزشکاران را بیخود امید وار نکنند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد