دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۴۷۱۶۳
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۲
شهریور سال۱۳۹۶ افشین حیدری مدیرکل ورزش و امور جوانان استان خوزستان به دعوت سهراب گیلانی نماینده مردم محترم شهرستان های شوشتر و گتوند به شهر ترکالکی سفر کرد.

به گزارش بدر پرس و به نقل از رضا حسین زاده ترکالکی عضو شورای شهر ترکالکی:شهریور سال۱۳۹۶  افشین حیدری مدیرکل ورزش و امور جوانان استان خوزستان  به دعوت سهراب گیلانی نماینده مردم محترم شهرستان های شوشتر و گتوند طی سفر به شهر ترکالکی درساعت ۱۶  در محل ورزشگاه شهدای ترکالکی (زمین چمن) کلنگ احداث سالن چندمنظوره ورزشی، در حضور جمعی از مردم ولایتمدار و شهیدپرور ترکالکی-همکارانم اعضای محترم شورای اسلامی شهر ترکالکی-آقای نصیری مسئول امور مالی وقت ،آقای دارابی مسئول اجرای طرح های ورزشی استان باهیئت همراه،و جناب اسمعیل حسینی رئیس اداره ورزش و امور جوانان شهرستان شوشتر، جناب آقای بهزاد جعفرزاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گتوند-حاج عیدی عسکرزاده رئیس دفتر(وقت) نماینده در شهرستان گتوند و جمعی از ورزش دوستان  منطقه ترکالکی به زمین زده شد.

دراین مراسم سردار گیلانی و  افشین حیدری با کلام رسا و قاطعیت اعلام نمودند،اهتمام ویژه ای برای ورزش شهرستان و شهر ترکالکی قائل هستیم و از هیج کوششی در این راه دریغ نخواهیم کرد و سالن چند منظوره ورزشی ترکالکی  کمتر از یکسال احداث و به بهره برداری خواهد رسید.

هر چند در آئین کلنگ زنی های پروژه های عمرانی چندین اصل نظیر مبلغ ریالی بودجه-ردیف بودجه-کارفرما و تاریخ ساخت ساز باید تعیین شود و بر روی پلاکارد(بنر مراسم کلنگ زنی)مشخص گردد.
نبود همچون پلاکاردی با تعیین مراحل قانونی ،بقول شاعر رنگ.رخساره خبر میدهد از سر درون-


لازم بذکر است:شهر ترکالکی با جمعیتی حدود9000نفر با میانگین جمعیت جوان از دیرباز ورزش در این شهر جایگاه ویژه ای داشنه است.

بنظر می رسد مدیرکل ورزش و جوانان استان باید در این روش کار کردن خود تجدید نظر کند و مردم و ورزشکاران را بیخود امید وار نکنند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد