دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۴۷۱۸۹
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۶
بغداد -بدر پرس- "سیدعمار حکیم" رهبر جریان حکمت ملی از تلاش‌های پاکستان برای کاهش تنش میان ایران و عربستان بعنوان "وساطت" یاد و از آن حمایت کرد.

رهبر جریان حکمت ملی عراق در پیامی با تاکید بر اینکه منطقه بحران‌زده ما به شدت نیازمند تلاش‌های جدی برای کاهش بحران‌ها و تنش‌هایش است، از تلاش های پاکستان در این زمینه قدردانی و حمایت کرد. وی گفت: از ابتکار عمل عمران خان، نخست وزیر پاکستان، برای وساطت میان تهران و ریاض و کاستن و پایان دادن به تنش میان این دو کشور مسلمان و آمدن آنها پشت میز مذاکره در راستای کاستن از تهدیدها و تنش‌های منطقه حمایت و قدردانی می‌کنیم. رهبران و مقامات عراقی بارها تاکید کرده اند که اختلافات، تنش ها و بحران های منطقه، تنها راه حل مسالمت آمیز دارد و باید از طریق همکاری های منطقه ای حل و فصل شود. عراق در این خصوص همچنین تلاش های بسیاری برای کاهش تنش میان ایران و آمریکا انجام داده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد